James Donkey 710 alınır mı?

Bütçe
230

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
Merhabalar 1,5 yıldır kullandığım SteelSeries Arctis 3 kulaklığım kırıldı. Açıkcası acayip memmundum hayatımda kullandığım en iyi ses kalitesine sahip ve rahat kulaklıktı. Şu anda haziran sonuna kadar kullanacağım yani 6-7 ay boyunca kullanacağım bir kulaklık arıyorum. Rahatlık çok önemli genellikle Valorant oynuyorum.

İnternette gezerken James Donkey 710 kulaklığı ile karşılaştım. RGB hiç önemli değil benim için hatta sade daha çok seviyorum diyebilirim. James Donkey 710 çok ışıklı olmayan insanların rahat dediği bir kulaklık.

Sizce bu kulaklık incehesap.com üzerinden alınabilir mi? Ve incehesap.com'a güvenilebilir mi?

Alınmaz. Bunu öneririm;

Merhabalar 1,5 yıldır kullandığım SteelSeries Arctis 3 kulaklığım kırıldı. Açıkcası acayip memmundum hayatımda kullandığım en iyi ses kalitesine sahip ve rahat kulaklıktı. Şu anda haziran sonuna kadar kullanacağım yani 6-7 ay boyunca kullanacağım bir kulaklık arıyorum. Rahatlık çok önemli genellikle Valorant oynuyorum.

İnternette gezerken James Donkey 710 kulaklığı ile karşılaştım. RGB hiç önemli değil benim için hatta sade daha çok seviyorum diyebilirim. James Donkey 710 çok ışıklı olmayan insanların rahat dediği bir kulaklık.

Sizce bu kulaklık incehesap.com üzerinden alınabilir mi? Ve incehesap.com'a güvenilebilir mi?
James Donkey 710 alacağına normal müzik kulaklığı al, daha performanslı olur.

711 kullanmış biri olarak söylüyorum zamanında 110 TL'ye almıştım fiyatına göre fena değil. 1 yıl kullandıktan sonra SteelSeries'e geçtim ve kalite farkı gerçekten belli oluyor. Eğer uzun ömürlü istiyorsanız almanızı önermem.

Alınır, ama çok iyi değil.
Bunlar varken James Donkey alınmaz.

Tekrar alabilirsiniz SteelSeries Arctis 3 bütçe varsa.

Yoksa buna da bir bakın derim.

[Apaçi Atçı için][/sharkoon shark Zone h3 mikrofonunu kırmış mıydın]

Geri
Yukarı