James Donkey 710 alınır mı?

Bütçe
350

zankee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu kulaklığı almak istiyorum önceden az bir süre kullanmışlığım var bana ses seviyesi fiyatına göre çok iyi geldi kolayca ses kasılabiliyor ama bu kulaklığı çok kötüleyen oldu, kararsız kaldım. Bütçem en fazla 350 TL önereceğiniz kulaklık var ise bütçeme göre önerirseniz sevinirim. Sizce alsam sıkıntı olur mu? genellikle Valorant oynuyorum 2-3 yıl götürürse yeterli benim için.

Arkadaşlar merhaba bu kulaklığı almak istiyorum önceden az bir süre kullanmışlığım var bana ses seviyesi fiyatına göre çok iyi geldi kolayca ses kasılabiliyor ama bu kulaklığı çok kötüleyen oldu, kararsız kaldım. Bütçem en fazla 350 TL önereceğiniz kulaklık var ise bütçeme göre önerirseniz sevinirim. Sizce alsam sıkıntı olur mu? genellikle Valorant oynuyorum 2-3 yıl götürürse yeterli benim için.
Ben 6-7 aydır kullanıyorum, öneririm.

Ona da baktım ama bilindik ve çok satılan bir marka değil ve oyun dışında ses kalitesi çok kötü diyorlar.
Galax gayet bilindik ve kaliteli bir markadır. Ses kalitesi bu bütçedeki ürünlerin çoğunu geçer. Fiyatı da 235 TL.

James Donkey'in kalitesiz ürünlerini alacağınıza Galax alın.

Geri
Yukarı