James Donkey 710 alınır mı?

zankee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçe 350 TL. Bu fiyatlara çok kulaklık yok maalesef. Ama tek seçenek JD 710 almak gibi geliyor bana. 7.1 olması sanalda olsa çok iyi bence bu fiyata. Yazılımı da var almak istiyorum. Kullananların geneli memnun mikrofonu pedleri vs olsun alınır diyorlar. Sizce bu bütçeyle alınır mı? Genelde LoL Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum.

Şahsen yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve en ufak bir sıkıntı yaşamadım, ilk başlarda kulağıma büyük ve ağır geliyordu belki kişisel bir şeydir ama ben 1 ay sonra alıştım. Mikrofonu da iyi arkadaşlarım bir cızırtı vsr. duyduğunu söylemedi hiç.

Şahsen yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve en ufak bir sıkıntı yaşamadım, ilk başlarda kulağıma büyük ve ağır geliyordu belki kişisel bir şeydir ama ben 1 ay sonra alıştım. Mikrofonu da iyi arkadaşlarım bir cızırtı VSR. Duyduğunu söylemedi hiç.

Hocam memnun musunuz peki bu süre içinde eksileri nedir sizce? Rahat bir şekilde ses kasılıyor mu? Sesi boğuk vs vermez değil mi?

James Donkey genel olarak alınmaz hocam.

Neden hocam kulaklığı alanların geneli memnundu. Benim de bir kere kullanma şansım olmuştu. Gamepower mı alayım bunun yerine? Gamepower önermiyorlar genel olarak.

Hocam memnun musunuz peki bu süre içinde eksileri nedir sizce? Rahat bir şekilde ses kasılıyor mu? Sesi boğuk vs vermez değil mi?

Neden hocam kulaklığı alanların geneli memnundu. Benim de bir kere kullanma şansım olmuştu. Gamepower mı alayım bunun yerine? Gamepower önermiyorlar genel olarak.
James Donkey genel olarak bu forumda önerilen bir marka değil. Tabii ki bütçe meselesi bunlar, karar size kalmış.

Bu konulara da bakabilirsiniz.

Alınmaz. Galax sonar 01 veya Galax sonar 02 bakın Teknobiyotik üzerinden.

Hocam memnun kalmazsam iade edip Galax sonar 02 alabilirim. Başka kulaklık yok gibi galiba bu fiyatlara.
Bu konulara da bakabilirsiniz.
Memnun kalmazsam geri iade edeceğim sorun çıkmaz herhalde.

Rekabetçi oyunlar oynamadığım için bir şey diyemem, 4-5 ay önce Valorant oynadığım zamanlarda bir sorun olmuyordu gayet memnundum ama ranked oynamıyordum haliyle ses kasmıyordum.

Geri
Yukarı