James Donkey 710 İncelemesi

Herkese merhaba. Malum indirimler var ve daha olacaktır. O yüzden bende hazır kulaklığı almışken almayı düşünen arkadaşlar için bir yazı yazmak istedim. Çok uzun tutmayacağım almayı düşünen arkadaşlar için yararlı olur umarım.

Kulaklığı perşembe gecesi incehesap'tan sipariş verdim 114 TL fiyatı var. Kulaklık bugün elime ulaştı sabah 11 gibi. Bu saate kadar yer yer kullanma imkanı buldum. Şöyle ki PUBG'de verdiği ses 7.1 desteği olsun adamlar nereden ateş ediyor araba nereden geliyor gayet net belli. CS'de deneme imkanım olmadı ama PUBG'de rahat anlaşılıyorsa eminim orada da anlaşılır. Müzik konusuna gelirsek bence gayet yeterli bir kulaklık. Müzik dinlerken film izlerken sizi üzeceğini sanmam.

Son olarak artı ve Eksilerinden bahsetmek gerekirse;
Artıları: 1- Kulaklık inanılmaz rahat pedleri çok yumuşak ne kadar uzun kullanırsanız kullanın ağrıtma yapacağını sanmam bende hiç ağrı olmadı. (Tabi herkesin kulak ve kafa yapısı aynı değil.)
2- Çoğu kişi gözlükle kullanımı merak eder. Ben gözlük kullanıyorum bir eksisini görmedim gayet güzel oturuyor. Rahatsız etmiyor.
3- Kafa bandı kısmı kafanızın üstünü acıtmıyor. Zaten kafa şeklinizi alabiliyor.
4- Kulaklık hafif bir kulaklık ağır değil.
5- Mikrofonu gayet yeterli yayın yapmayacaksanız sizi rahatça idare eder.

Eksileri: 1- Kulaklık bir süre sonra terletiyor ama öyle dayanılmayacak şekilde değil. Örneğin PUBG'de el bitince ben çıkarttım uçağa kadar uçak gelince taktım devam ettim o şekilde rahatsız etmedi. Çıkarmasan olmaz mı derseniz bence olmaz. Tamamen size kalmış. Ama yaz aylarında arada çıkartmak gerekebilir.
2- Kulaklığın mikrofon kısmında mavi bir ışık var. Ben şahsen rahatsız olmadım ama olabilecek arkadaşlar vardır elbet. Oyun oynarken belki kişiye göre rahatsızlık verebilir.

Umarım yararlı bir yazı olmuştur yine aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz.

Arkadaşlar kulaklığı alalı 1 sene oldu ve bana mısın demeden çalıştı. Parasını hakediyor gibi.

Ben ürünü alalı 10 ay oldu. Çok memnunum fakat sol pedi ufaktan soyulmaya başladı. Günümün 2/3'ünü bilgisayarda geçiriyorum ve her zaman kafamda. Normal herhalde.

Hala kullanıyor musunuz? Tavsiye eder misiniz? Birde mikrofonu nasıl acaba cızırtı vs. var mı?

Hala kullanıyorum çok memnunum. Bir kere düşürmeme rağmen bana mısın demedi hala ilk günkü gibi çalışıyor. Mikrofonu gayet güzel. Oynadığım oyunlar online tabanlı olduğu için sürekli discord sunucusundayız arkadaşlarım hiç cızırtı var demedi.

Kesinlikle katılıyorum. Kullanıma da bağlı bazı şeyler. Güncelleme yapacağım konuda uzun vadede herkes bilgilensin. Belkide böylelikle bu markalara olan ön yargı kırılır. Yanlış anlaşılmasın bende bu markalara ön yargılıydım umarım üzülmeyiz.

Son durumu söyleyebilir misiniz acaba?
Kırılma, bozulma vs. oldu mu?

Geri
Yukarı