James Donkey 710 veya 711 alınır mı?

Alınır mı?

• Evet, alınır.

Oy: 181 69,3%
  • Hayır, alınmaz.

Oy: 80 30,7%

• Oy verenlerin toplamı
    261
@Spilner

Sözlerimi çarpıtmayın. Ben o tabiri kullanmadım. Donanım Arşivi gibi mazlum edebiyatı yapmanızın size bir yararı yok. Kalitesiz ürün aldığınız ile kalırsınız. Düzgün markalarında bu fiyat aralığında ürünleri var. Havalı bir marka ismi ve ürüne ışık ekleyince bilgisiz kullanıcılar kolaylıkla kandırılıyor.

@Spilner

Sözlerimi çarpıtmayın. Ben o tabiri kullanmadım. Donanım Arşivi gibi mazlum edebiyatı yapmanızın size bir yararı yok. Kalitesiz ürün aldığınız ile kalırsınız. Düzgün markalarında bu fiyat aralığında ürünleri var. Havalı bir marka ismi ve ürüne ışık ekleyince bilgisiz kullanıcılar kolaylıkla kandırılıyor.
Mazlum edebiyatı derken :). Herhangi bir ürününü kullandınız mı ? Bu kadar eminsiniz. Senelerce snopy kullandım çöp çin olandan. Param yoktu çünkü param olsaydı bende gidip bunları almazdım. Deneyimleri hiçe sayıp çöp demek ne oluyor ayrıca bana yaşadığın bir deneyimi sun tamam diyeyim. Donanım arşivi etiketinden de vazgeçin artık alınmaz diyorsan önerini yap.

Sürekli bütçe yüzünden yakınan ve kendini acındıran kullanıcılar için bu tabiri kullanırım. Rampage-Frisby ve bu tarz ürünleri yeterince denedim ve kullandım. Hatta bu ürünler yüzünden sağlık sorunları yaşadım. Yeterince tecrübem var. Bu konuda canınızı sıkmayın. Donanim Arşivi bu ürünleri incelemiyor. Para karşılığı tanıtıyor. Videolarında kötü yorum göremezsiniz. Tek bir kaynağa bağlı kalmak sizi doğru sonuca ulaştırmaz.

150-200 TL fiyat aralığında olan JBL-Sony-Philips ürünlerini tavsiye ederim. Bu çöp ürünlere para verilmez. Konuda adı geçen ürünler 300-350 Lira fiyatla piyasaya giriş yapmıştı. Hatta bu fiyatin özel indirimli fiyat olduğu söyleniyordu. Ürünler ellerinde kalınca fiyatları düşürmüşler.

Şuan frisby kullanıyorum kulaklık olarak gayet memnunum. Param olmadığını söylediğim için kendimi acındırıyorum evet zengin doğmadığım için özür dilerim param bu demek ne zamandan beri acındırmak oldu ? Sağdan ayak sesi gelince soldaki sesin kesildiği kulak içi kulaklıklarla veya müzik headsetleriyle gerçekten güzel oyun oynanır adı üstünde müzik kulaklığı.

Ya düşük bütçe de bundan çok daha uzun ömürlü alternatifler var :) Yok iki ışık çekiyorlar 7.1 yazıyorlar sizin gibilere aldırmaya çalışıyorlar. 70-80 TL veya biraz daha fazla daha koyup MH530, Cloud Stinger gibi kulaklıklar alabiliyorsun. Yok bu bana gelmez desen bile 20-30 TL fazlasına kendini kanıtlamış markalar var Platronics gibi. Ayrıca ben kullandım sıkıntı çıkmadı demekten de vazgeçin. SSD almışsın kullanmışsın hiç hız testini yaptın mı? Hiç baktın mı firmware güncellemesi var mı diye :D

Şuan frisby kullanıyorum kulaklık olarak gayet memnunum. Param olmadığını söylediğim için kendimi acındırıyorum evet zengin doğmadığım için özür dilerim param bu demek ne zamandan beri acındırmak oldu ? Sağdan ayak sesi gelince soldaki sesin kesildiği kulak içi kulaklıklarla veya müzik headsetleriyle gerçekten güzel oyun oynanır adı üstünde müzik kulaklığı.

Astronomik rakamlara ekipman alacaksın diye bir kural yok. Kendini kanıtlamış markaların uygun fiyatlı ürünleride var. Bu ürünler fiyatina göre iyi performans veriyor. Bunun yanında bu dandik ürünlere göre çok daha uzun süre dayanırlar.

Sebebini biliyoruz eşşek işte türkçesi.

Malesef yanlış tahmin ettin. Ürünler kalitesiz olduğu için önermiyorum.

Son düzenleme:
Ürünü kullanmadan yorum atıp eleştiriyorlar ya çok can sıkıcı olmaya başladı bu durum. Salla kafana göre alınmaz diye. Birisi de alınmaz o ürün bak şurası şöyle burası böyle demiyor. Ben kullandım ve alınır bu ürün diyorum çünkü;
1) Çok rahat. Bu yeter de artar benim için.
2) Dspbl seviyesi gayet yeterli (112 dB) hatta son ses açamıyorum.
3) Çoğu kulaklıkta olduğu gibi bunda da sanal 7.1 var ve frekans aralığı yüksek.(20 Hz - 20 KHz)
4) 50 mm sürücüleri var.
5) Fx Sound Enchancer ile kulaklığın performansını biraz artırabilirsiniz. Bu program ile ekolayzer ayarı yapabiliyorsunuz. Ayak seslerini duymak için veya bass ağırlıklı müzik dinlemek için detaylı bir sanallık elde edebilirsiniz.
Bu fiyat bandında yani 170 tl civarında bir kulaklık söyleyin arkadaşa çünkü daha fazla çıkamıyordur. Yok biz üstünü tamamlarız diyorsanız orasına birşey diyemem ve eşşek alma derim konu sahibi arkadaşa.

Arkadaşım ben 1.ci ağızdan söylüyorum işte. Banada alma etme dendi ancak bu fiyata gerçekten daha iyisi yok aldım 5 aydır kullanıyorum miss gibi kulaklık. Oyunlar olsun, müziklerde ki ses kalitesi olsun çok iyi.

Geri
Yukarı