James Donkey 710 vs 711 vs 712

emirhankurt07

Femtopat
Daha fazla  
James Donkey 710, James Donkey 711 ya da 712. Hangisini tavsiye edersiniz? Ya da bu bütçe civarında kulaklık tavsiyesi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
712 kullandım. Ses kalitesi bayağı iyi. Dışardaki sesi biraz alıyor. Rahatlık iyi ama yazın terleme yapıyor. RGB'ler mükemmel zaten. Aralarında en üst seviye olan 712. ben 712 öneririm.

Hocalarım pedleri hiç rahst görünmüyor.

712 kullandım. Ses kalitesi bayağı iyi. Dışardaki sesi biraz alıyor. Rahatlık iyi ama yazın terleme yapıyor. RGB'ler mükemmel zaten. Aralarında en üst seviye olan 712. ben 712 öneririm.

Hocalarım pedleri hiç rahst görünmüyor.

Yeteri kadar rahat.

712'nin Şikayetvar şikayetleri inceleyin derim.

Yeteri kadar rahat.

712'nin Şikayetvar şikayetleri inceleyin derim.
Şikayetvar'da her ürünün şikayetini bulabilirsin ki dandik kaynağınız var.

James Donkey 710, James Donkey 711 ya da 712. Hangisini tavsiye edersiniz? Ya da bu bütçe civarında kulaklık tavsiyesi verir misiniz?
1 yıldır 710 kullanıyorum, mikrofon ve ses kalitesi gerçekten iyi.

Olamaz technopathada sızmışlar. Gamepower fanboyları!

Hayır hocam. Aşırı pişman hissettim 😃 ben Gamepower hiç sevmiyorum zaten. Aktif olarak Arctis 3 kullanıyorum. Bence Gamepower yerine Arctis 1 falan alınabilir ama ben sorusunu cevapladım. Gamepower hiç sevmem.

1 yıldır 710 kullanıyorum, mikrofon ve ses kalitesi gerçekten iyi.
Hiç bir ürün kusursuz değil ki?

Şikayetleri inceleyin dedim ama sen bilirsin yine de.

İncelememişsin ama orada kablo aşınmalarından, temassızlıklardan, mikrofon sorunlarından bolca bahsediliyor ama sen bilirsin.

Ne hikmetse bu markalarda çok sık bir şekilde karşılaşılan bir sorun daha önce kullandığım ürünlere dayanarak ta söylüyorum bunu.

Ama neyse iyidir iyi (!)

Hiçbir ürün kusursuz değil ki?

Kusursuz ürünle alakası yok problemin kullanıcıların büyük çoğunluğunda çıkıp çıkmaması önemli.

10 kişiden 4-5 kişisinde bu sorunlar oluyorsa bir şeyler vardır değil mi?

Şikayetleri inceleyin dedim ama sen bilirsin yine de.

İncelememişsin ama orada kablo aşınmalarından, temassızlıklardan, mikrofon sorunlarından bolca bahsediliyor ama sen bilirsin.

Ne hikmetse bu markalarda çok sık bir şekilde karşılaşılan bir sorun daha önce kullandığım ürünlere dayanarak ta söylüyorum bunu.

Ama neyse iyidir iyi (!)
Kullanmadığınız bir ürün hakkında sadece şikayetvar üzerindeki şikayetleri okuyarak önyargı edinmek çok kötü bir şey umarım bu alışkanlığınızı yıkabilirsiniz iyi forumlar.

Geri
Yukarı