James Donkey 710 vs 711 vs 712

@Cuteaa @Kyrie Irving
712 de yazılım varmış ekstra para verip almak mantıklı mı?
Zaten Valorant oynayacağım genelde, mikrofon yeterli olsa ve sesleri normal verse benim işimi görür.
Son olarak git al dediğiniz nedir?
Dediğim gibi ben 710 kullanıyorum uzun süredir gayet memnunum 1-2 arkadaşıma da aldırdım onlarda memnun, 712 hakkında çok bir bilgim yok ama 710'unda yazılımı mevcut.

Hayır hocam. Aşırı pişman hissettim 😃 ben Gamepower hiç sevmiyorum zaten. Aktif olarak Arctis 3 kullanıyorum. Bence Gamepower yerine Arctis 1 falan alınabilir ama ben sorusunu cevapladım. Gamepower hiç sevmem.

Hiç bir ürün kusursuz değil ki?
5 ay önce amazon üzerinden Rampage aldim, ilk önce ışık arızalandı daha sonra örme kablo olduğu halde kabloda temassizlik vardi, neyseki amazon geri iade aldı.

Son düzenleme:
Teknobiyotik'ten ürün almayın bu arada satış sonrası yok adamlarda. Google yorumlarından görebilirsiniz pişman olmayın sonra. Bende ürün alacaktım vazgeçtim. Ben de Bloody G528C var 7.1 kulaklık ses kalitesi falan güzel. Bunu önerebilirim. Mikrofonu da güzel. En son güncel bir yazılım yayınladılar bu yazılımla daha iyi oluyor ses kalitesi falan.

712 kullandım. Ses kalitesi bayağı iyi. Dışardaki sesi biraz alıyor. Rahatlık iyi ama yazın terleme yapıyor. RGB'ler mükemmel zaten. Aralarında en üst seviye olan 712. ben 712 öneririm.

Hocalarım pedleri hiç rahst görünmüyor.
Uzun süredir kullankyorum. benimkinin pedlerinin lastik kaplaması soyuluyordu elle tam soydum makineye attım yıkadım. Daha rahat oldu terletme yapmıyor. Ses kalitesi oldukça iyi.

Bu modeli tavsiye ederim:

Bu ürün Galax olandan da JD çöpünden de iyidir ben de bunu öneriyorum.

5 ay önce Amazon üzerinden Rampage aldim, ilk önce ışık arızalandı daha sonra örme kablo olduğu halde kabloda temassizlik vardi, neyse ki Amazon iade aldı.

Hocam Rampage veya Gamepower almayın ikisini de denedim Rampage pedleri çok kulak acıtıyor Gamepower rahat geldi ama ses kalitesini sevemedim.

Geri
Yukarı