James Donkey 711 alınır mı?

Bloody markasının yorumunuzdan eksik kalır hiç bir yönü yok :)
Olabilir, bi kaç sene sadece internet kafeden turnuva sonucu verilen Bloody klavyesini kullandım ve nasıl diyim zevk alıyordum basarken.
Sırf bi ürünüm bozulunca JD alacağım.
Gamepower Medusa nasıldır bir bilginiz var mı?
İlk yorumumda yazdığım şeylerin aynısı geçerlidir. Gamepower Warlock kullanıyorum.

Olabilir, bi kaç sene sadece internet kafeden turnuva sonucu verilen Bloody klavyesini kullandım ve nasıl diyim zevk alıyordum basarken.
Sırf bi ürünüm bozulunca JD alacağım.

İlk yorumumda yazdığım şeylerin aynısı geçerlidir. Gamepower Warlock kullanıyorum.
Bloody Azerbaycanda popüler bi marka :D
Mouse`leri meşhur.

Denemeye değer. Kullananlardan da ses kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz.
Aşağıdakilere benziyor. Tasarımı çalan çalana... Stokları yok ayrıca.

Şuanda James Donkey 710 almaya karar verdim. 711 ile farkı yok diyorlar tasarım dışında 710 daha rahatmış.

Birçok kişi Coolermaster MH320 önermiş ama hiçbir yerde bulamadım.

Başka kulaklıklara yöneldikçe fiyat çok artıyor. 1 sene kullandıktan sonra bozulacak o kadar fiyatı arttırmak istemiyorum.

aslında gamepower meusayı ben 1yıldır kullanıyorum hiç sorunu yok ama marka pek binmedik olduğu için sevmiyorlar.
bu arada ben alırkan hiç sağlam olmayacığını düşündüm ama geldiğinde baya sağlam olduğu belli oldu.

Şuanda James Donkey 710 almaya karar verdim. 711 ile farkı yok diyorlar tasarım dışında 710 daha rahatmış.

Birçok kişi Coolermaster MH320 önermiş ama hiçbir yerde bulamadım.

Başka kulaklıklara yöneldikçe fiyat çok artıyor. 1 sene kullandıktan sonra bozulacak o kadar fiyatı arttırmak istemiyorum.
İtopyada MH320 indirimdeydi en son, şuan stoklarında yok. Beklemek iyi bir seçenek olabilir. MH320 o bütçede alacağınız çoğu kulaklığa fark atar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı