James Donkey 711 Kulaklık Alınır mı?

kudal

Hectopat
Herkese merhabalar. İnternette gezinirken bu kulaklığı gördüm ve hoşuma gitti. Sanırsam yeni çıkmış ki videosuna rastlayamadım. Maksimum verebileceğim bir fiyata sahip. Oyun olarak yalnızca CS:GO oynamaktayım. Bu kulaklığı kullanan arkadaşım var mı? Önerir mi? Veya bu fiyat değerlerinde daha iyi bir kulaklık var mı? Aydınlatırsanız sevinirim.

James Donkey ürün alınmamalı 2.el tarafın'da daha iyi kulaklıklar mevcut.
2. el kulaklık tavsiye etmiyorum. Ped değişimi deseler de bence pek sağlıklı değil. Ve james donkey iyi bir firma değil. Kimse memnun değil. Kendi sitesinde olumsuz yorumları sildiklerini duydum. Ben Rampage SN-R10 kullanıyorum,bütçenizin biraz aşağısında,ses kasma,yalıtım konusunda başarılı buldum.

2. el kulaklık tavsiye etmiyorum. Ped değişimi deseler de bence pek sağlıklı değil. Ve james donkey iyi bir firma değil. Kimse memnun değil. Kendi sitesinde olumsuz yorumları sildiklerini duydum. Ben Rampage SN-R10 kullanıyorum,bütçenizin biraz aşağısında,ses kasma,yalıtım konusunda başarılı buldum.
2.el kulaklıklar'dan iyisi bulunabilir. 1-1,5 yıl yıl götürür. Rempage kaliteli bir firma değil mouse aldım ve 1ay sonra sol click bozuldu.

2.el kulaklıklar'dan iyisi bulunabilir. 1-1,5 yıl yıl götürür. Rempage kaliteli bir firma değil mouse aldım ve 1ay sonra sol click bozuldu.
Sen fare kullamıșsın, bir ürün ile firmayı çöpe atmıș oluyorsun. İkinci el olarak bir öneriniz olursa karșılaștırmamız makul olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı