James Donkey 711 vs Gamepower Medusa

0-FuRKaN-0

Hectopat
Arkadaşlar bence konu çok açık, hangisini tercih etmeliyim? Uzun ömürlü olsun istiyorum. Normalde James Donkey 710 satın almak istiyorum ama sanırsam artık üretilmiyor mağazalarda yok. Hangisini tercih etmeliyim lütfen gerçekten bilgili insanlar yorum atsın başka konularda saçma sapan şeyler yazmışlar benim bütçem bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçenlerde bu araştırmaları yaptım. James Donkey forumda pek beğenilmemiş hatta ağır eleştirilmiş bir marka. Tercihimi Gamepower Luna'dan yana kullandım. Fiyatı da uygun. Ses kalitesi bakımından Medusa'dan pek farkı yok diyorlar ama mikrofon kalitesi çok iyi diyebilirim. James Donkey'i kullanmadım ama GamePoweri halihazırda kullandığım için önerebilirim :)

Her iki ürün de benzer yerlerde fason üretim, kalite farkı neredeyse yok. Medusa'yı 1.5-2 yıldır kullanıyor kardeşim bir sıkıntı olmadı henüz, ben de kendime warlord aldım, 3 aydır kullanıyorum, çok sık kullanmadım ama genel anlamda memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı