James Donkey 712 3D tuşu çalışmıyor

Sercan Gezer

Centipat
James Donkey 712 kullanıcısıyım ilk aldığım günden beri kulaklık üzerinde ki ses kartında bulunan 3D tuşu çalışmıyor onun dışında diğer tuşlar çalışıyor RGB ayarlama mikrofon açma ses açma gibi fonksiyonlarda sıkıntı yok. Yazılımını indirdim yazılımı üzerinden kullanılabiliyor ama benim ses kartından açmam lazım bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. :)

James Donkey 712 kullanıcısıyım ilk aldığım günden beri kulaklık üzerinde ki ses kartında bulunan 3D tuşu çalışmıyor onun dışında diğer tuşlar çalışıyor RGB ayarlama mikrofon açma ses açma gibi fonksiyonlarda sıkıntı yok. Yazılımını indirdim yazılımı üzerinden kullanılabiliyor ama benim ses kartından açmam lazım bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. :)
Önce yazılımı kurmanız gerek

Hocam 1 yıldır kullanıyorum ben de bulamadım kumandadan açılmıyor malesef.

Bende çalışıyor çözümü bende şöyle oldu PC'yi actikdan sonra takın ve varsa USB 3.0'a bende bu şekilde çözüldü. Yazılımda ki ve kumandadaki çok farklı yazılımda ki çok kötü ama kumandadaki güzel bence. Yazılmı kullanmanızı önermem her özellik kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı