James Donkey 720 vs 712

Talha0

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar James Donkey 720 ile 712 arasında kaldım. Arasında sadece 10 TL fark var. Sizce hangisi daha iyi ses konusunda internette karşılaştırmaları cok da yok.

x.jpg

Eki Görüntüle 1213784

images.jpg

Eki Görüntüle 1213783

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bu kadar James Donkey markasına karşısınız anlamıyorum 710 kullanıyorum ve cok memnunum sadece bir üst modelini almak istiyorum ve 712 mi 720 mi daha iyi onu bilmek istiyorum sadece.
Karşıyız çünkü çöp. Sadece siz sorun yaşamadınız diye güzel olmuyor. Alacağınız yeni "kulaklık"ın
1 günlük kullanım sonrası işe yaramaz bir plastik yığınına dönüşme ihtimali çok çok yüksek. Zevkimizden kötü demiyoruz. Bir sebebi olmasa kötü demezdik. Sorun yaşayan insan sayısını anlatmaya ömür yetmez.

Karşıyız çünkü çöp. sadece siz sorun yaşamadınız diye güzel olmuyor. Alacağınız yeni "kulaklık"ın
1 günlük kullanım sonrası işe yaramaz bir plastik yığınına dönüşme ihtimali çok çok yüksek. Zevkimizden kötü demiyoruz. Bir sebebi olmasa kötü demezdik. Sorun yaşayan insan sayısını anlatmaya ömür yetmez.

Şikayetlere bakıyorum ve sadece kablodan şikayetcilere geri kalanlar da teknolojisi tam tutmamış olanlar zaten şikayetcilerinin coğunun şikayeti giderilmiş yani ben James Donkey taraftarıyım Rampage kulandım 1 ayda bozuldu james donkeyde 710 3 cü haftasına giriyorum bir sorun yaşamadım simdi ise 250 TL olmuşken neden kacırayım sadece merak ettiğim konu şu 720 mi daha iyi 712 mu?

Şikayetlere bakıyorum ve sadece kablodan şikayetcilere geri kalanlar da teknolojisi tam tutmamış olanlar zaten şikayetcilerinin coğunun şikayeti giderilmiş yani ben James Donkey taraftarıyım Rampage kulandım 1 ayda bozuldu james donkeyde 710 3 cü haftasına giriyorum bir sorun yaşamadım simdi ise 250 TL olmuşken neden kacırayım sadece merak ettiğim konu şu 720 mi daha iyi 712 mu?
Tamam o zaman James Donkey alın. 720 modelini alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı