James Donkey almayın, aldırmayın

James Donkey kullanan sensin bu arada ben değilim :)

Kötü diyorsun hangi muadil kulaklık ile kıyasladın?
Kablo kötü ama neden kötü (renk,yapısı,dolaşması vb.)
Sesi nasıl veriyor tizler nasıl-baslar nasıl?

Bilgilerini vermek yerine basbayağı AĞLAMIŞSIN.

Evet james donkey bende sevmiyorum ve almam. Ama konu başlığını görünce herhalde kulaklık elinde patladı zannettim konuya girdim tırt. Hadi iyi uykular...
Herkes istediğini söylemekte özgür. Ben orda demişim ki ''Forumda biraz dolaşırsanız görürsünüz'' ama yine de canın sağ olsun. Hater da lazım :)
Daha fazla nasıl bilgi verebilirim? teknik yönünü uzatmak yerine direk beş para etmez demişim değil mi? Sana biri A markası için X bir özelliği ''beş para etmez'' diyorsa uzak durursun değil mi?
Ki, burada 13 kişi de konuyu beğenmiş. Ben konunun içeriğini, herkesin anlayabileceği gibi yazdığımı düşünüyorum. Eksik yön bulduysan ''Ağlamışsın'' değil, tavsiye de bulunmanı öneririm. Zira ''ağlama-ağlamışsın'' kelimeleri seni, ucuzlaştırır. Sana kolay gelsin.

Mikrofonu kötü ve kulağı sıkıyor maalesef. Yine de James Donkey almaktan iyidir.
Evet mikrofonu gerçekten kötü. Ama ses seviyesi muazzam. Kulağı da ağrıttığı zamanlar oluyor. Teşekkürler hocam.

Kardeşim ben alalı 4 ay oldu hala sağlam ve sesleri çok iyi veriyor evde ses sistemi var 5+1 o çok ses çıkarıyor diye kulakligin hoparlörünü son ses açıp Kullanıyorum ve ses salona kadar rahat rahat gidiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı