James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms monitör açılıp hemen kapanıyor

Daha fazla  
Monitör
James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms
James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms monitörü açtığımda ekranda videodaki olay oluyor. Bu sorun neden kaynaklı olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms monitörü açtığımda ekranda videodaki olay oluyor. Bu sorun neden kaynaklı olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Saint Lucia

Çok garip ilk kez görüyorum, pek bilgi sahibi değilim ancak size yardımcı olabilecek birini tanıyorum. Bir ara sanırım ban yemişti yanlış hatırlamıyorsam umarım karıştırıyorumdur.

Ekran kartıyla ilgili bir durum olabilir mi? Monitörden dolayı olduğuna emin misiniz?

@Saint Lucia

Çok garip ilk kez görüyorum, pek bilgi sahibi değilim ancak size yardımcı olabilecek birini tanıyorum. Bir ara sanırım ban yemişti yanlış hatırlamıyorsam umarım karıştırıyorumdur.

Ekran kartıyla ilgili bir durum olabilir mi? Monitörden dolayı olduğuna emin misiniz?

Açıldıktan sonra sorunsuz kullanıyorum. Ekran kartından olsa kullanabilir miyim? Bilmediğim için soruyorum.

Açıldıktan sonra kullanabilme nedenin büyük ihtimal monitör belli bir sıcaklığa geldiğinden dolayıdır. Eskiden tüplü TV'ler de olurdu bu durum. Bir süre açılmazdı.
Fakat monitörün arızalı olduğu anlamına geliyor bu. %100 tespit için yapmanız gerekenler var.
Yeni bir kablo ile denemek, monitörü farklı bir sistemde denemek.
Monitör her sistemde ve ortamda aynı sorunu yapıyorsa fason bir ürün olduğu için iade edin ve paranızla adam gibi monitör alın.

Hayır yanlış bilgi vermeyin, aynı sorun bende var dostum güç kablosu sorunu, başka bir model taktım 2-3 dakika çalışıyor. Ama doğru güç kablosunu bulmamız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı