James Donkey JD27FG1MS144 monitör nasil?

Kötü diyen arkadaşlara sesleniyorum neden böyle bir tercihte bulundunuz ki ?
Panel Samsung VA
3000:1 kontrast
144 HZ
1 ms gtg tepkime
bakıldığında panel kaliteli, bende Samsung CFG73 monitör var ve aynı panel kendi monitörümden gayet memnunum mantıken bu monitörde bu düzeyde memnuniyet sağlayacaktır diye düşünüuorum. Olay sadece paneli çevreleyen çerçeve James Dankey'e ait ve satış hakları J.D. ait olay bu değil mi ?

bunu gerçekten soruyorum bilgi edinmek amaçlı olarak...

Kötü diyen arkadaşlara sesleniyorum neden böyle bir tercihte bulundunuz ki ?
Panel Samsung VA
3000:1 kontrast
144 HZ
1 ms gtg tepkime
bakıldığında panel kaliteli, bende Samsung CFG73 monitör var ve aynı panel kendi monitörümden gayet memnunum mantıken bu monitörde bu düzeyde memnuniyet sağlayacaktır diye düşünüuorum. Olay sadece paneli çevreleyen çerçeve James Dankey'e ait ve satış hakları J.D. ait olay bu değil mi ?

bunu gerçekten soruyorum bilgi edinmek amaçlı olarak...
Yok abicim bu millet böyle.Takmışlar kafayı JD'ye..Herkese söylüyorum Türkiye'de bu özelliklerle alınabilecek en F/P ürünüdür.Bu kötülemeleri sadece kulaktan dolma bilgilerle yer edinmiş bilgi arşivleridir.Şikayet Var'a girip bütün gün JD şikayetlerini okuyan insanlardır.Bu kadar açık ve net..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı