James Donkey JD480 alınır mı?

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar ürünün linki bu sizce bu SSD alınır mı? Fiyatı çok uygun geldi. Aynı zamanda 3 yıl birebir değişim garantisi de çok cezbedici? Sizce almalı mıyım? Donanım Arşivi'nin videosunda izlediğime göre bellekleri Micron, kontrolcüyü de böyle bilindik bir marka üretmiş. Bütçeme tam uyuyor ve 480 GB sizce alayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermiyorum. Daha güvenilir markalara göz atın. Adata SU serisi, Samsung EVO serisi gibi.

Ben JD240 modelini aldım Youtube'da incelemesi yapıldı, testler ile içindeki malzemeyle kaliteli olduğu görülüyor. Neden önermiyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben JD240 modelini aldım youtube da incelemesi yapıldı, testler ile içindeki malzemeyle kaliteli olduğu görülüyor. Neden önermiyorsunuz ?

Bir kaç dakikalık testler sizi yanıltmasın. Uzun kullanımda ne kadar dayanıklı olacak? Önemli olan soru bu. O youtuberların hiç biri de bunun garantisini veremez. Anlık testlere güvenerek ürün satın almayın, üzülürsünüz.

/QUOTE]

Bir kaç dakikalık testler sizi yanıltmasın. Uzun kullanımda ne kadar dayanıklı olacak? Önemli olan soru bu. O youtuberların hiç biri de bunun garantisini veremez. Anlık testlere güvenerek ürün satın almayın, üzülürsünüz.

Eğer SSD aşırı yavaşlarsa SSD'likten çıkarsa garanti kapsamında yenisiyle değiştirebiliriz 3 sene birebir değişim hakkı sunuyor.

Eğer ssd aşırı yavaşlarsa ssdlikten çıkarsa garanti kapsamında yenisiyle değiştirebiliriz 3 sene birebir değişim hakkı sunuyor.
Önemli olan yavaşlaması değil. Bir gün çalışmaz duruma geldiğinde içindeki verilerin kurtarılma garantisi var mı? Yok. İstedikleri kadar yenileri ile değiştirsinler. İnsanlar bu aletleri önemli verilerini saklamak için satın alıyor. Yeni bir SSD kaybolan verilerinizi geri getiremez.

İkinci SSD diye 480GB'lik modelinden satın aldım. Steam oyunlarını aktarmak için aldım zaten HDD'den iyi olsun bana yeter. Her Çin üretimi ürünü için aynı şeyi söylüyorum, tek sıkımlık kurşununuz varsa hiç bulaşmayın.

Şahsen ben markanın klavyesini kullanıyorum ve gayet memnunum. Bir şey ucuz diye kuşku duyulur elbet ama içindeki parçaların kalitesi beni tatmin etti. Micron’un bünyesindeki bir marka üretmiş içindeki yongayı ve çalışma ömrü 1.5 milyon saat deniyor. İçine windows ve oyun yükleyeceğimden veri kaybetme sorunum olmaz ve zaten böyle bir durumla da karşılaşacağımı zannetmiyorum. Yani ürün uygun ama şahsen böyle(youtube kanalının ismi verilip verilmediğini bilmiyorum) bir kanalın sırf para için itibarını zedeliyecek bir video çekeceğini zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı