James Donkey SSD sürekli sorun çıkarıyor

ruchana17

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim SSD 1 ayda bir sorun çıkarıyor. Artık akşamları bilgisayarı kapatsam mı kapatmasam mı diye düşünüyorum sürekli. Her sabah bir sorun çıkıyor. Artık bıktım garantiye yolladım bir sefer değişim yaptılar şimdi yine bozuldu. Sanırım PC bu sabah açtığımda Windows başlatılamıyordu. Aldığıma bin pişman sürekli format mı atayım artık yeter bıktım bu durumdan. Her sabah kalktığımda apayrı bir sorunla karşılaşıyorum. Düzgün çalıştığı bir zaman yok sanırım. Ne zaman SSD'ye geçtim bu olaylar başladı.

Arkadaşlar benim SSD 1 ayda bir sorun çıkarıyor. Artık akşamları bilgisayarı kapatsam mı kapatmasam mı diye düşünüyorum sürekli. Her sabah bir sorun çıkıyor. Artık bıktım garantiye yolladım bir sefer değişim yaptılar şimdi yine bozuldu. Sanırım PC bu sabah açtığımda Windows başlatılamıyordu. Aldığıma bin pişman sürekli format mı atayım artık yeter bıktım bu durumdan. Her sabah kalktığımda apayrı bir sorunla karşılaşıyorum. Düzgün çalıştığı bir zaman yok sanırım. Ne zaman SSD'ye geçtim bu olaylar başladı.

James SSD'ler kronik hatali.

Aslında genel anlamda SSD'leri kronik sorunlu çıkıyor. Eğer yapabiliyorsanız iade edip üzerine 30-50 TL falan ekleyip daha iyi bir SSD alın derim. Aşağıdaki videoda da hatta belirli testlere tabi tutulan bir JD SSD görülmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklısın arkadaşlar da bütçe JD'ye yetiyordu onu almıştım ne yapalım artık bakacağız çaresine teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
haklısın arkadaşlar da bütçe JD ye yetiyordu onu almıştım napalım artık bakıcaz çaresine teşekkürler.
Hocam ikinci kez arızalanmış. Değişim yapıldığı için net bir şey diyemiyorum ama seçimlik haklarınız olup olmadığını araştırmanızı öneririm. Eğer tamir yapılsaydı kesin olarak iade hakkınız var diyebilirdim. Şimdi de muhtemelen vardır ama kesin diyemiyorum.

Diğer arkadaşların da aklında bulunsun. Bir ürün aldığınızda ilk 6 ay içinde bozulması halinde iade hakkınız vardır. Garanti süresi boyunca iki keze bozulması halinde yine iade etme hakkınız bulunmaktadır.

Hocam ben JD240 kullanıyorum bu SSD'leri anca yedek disk olarak kullanacaksın yoksa baş ağrıtıyor Windows ile ben 80 MB/S alıyorum artık ona da şükrediyorum arada 0'a kadar düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı