James Donkey SSD Uyum Sorunları

Birçoğumuz James Donkey’in alınmayacağını ve en iyisinin Samsung olacağını öğrendik. Ama her şey bu ikisi arasında geçmiyor. Mesela Samsung alamıyorsak 2. markamız nedir? Hatta 3. Bunlara ait yetkili kişilerden incelemeler ve marka model sıralamaları olsa çok iyi olurdu.

SU630 ve SU650 için aynı şey geçerli değil ama. Kaldı ki, Adata'dan kat kat daha kalitelisi var.
Mesela Samsung alamıyorsak ikinci markamız nedir? Hatta üçüncü?
Benim ikinci önerim Kingston, üçüncü önerim Gigabyte olur. Adata SU800 modeli hakkında detaylı bilgiye sahip değilim, araştırmam lazım. Bir sorunu yoksa onu da üçüncü öneriye ekleyebiliriz. Crucial'ın BX500 modelini şimdilik önermiyorum.

NVMe SSD'lerden ise ikinci önerim Corsair, üçüncü önerim Adata olur.

SU630 ve SU650 için aynı şey geçerli değil ama. Kaldı ki, Adata'dan kat kat daha kalitelisi var.

Benim ikinci önerim Kingston, üçüncü önerim Gigabyte olur. Adata SU800 modeli hakkında detaylı bilgiye sahip değilim, araştırmam lazım. Bir sorunu yoksa onu da üçüncü öneriye ekleyebiliriz. Crucial'ın BX500 modelini şimdilik önermiyorum.

NVMe SSD'lerden ise ikinci önerim Corsair, üçüncü önerim Adata olur.
Şuan Crucial BX500 kullanıyorum neden önermediğinizi öğrenebilir miyim, merakımdan soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Crucial BX500 kullanıyorum neden önermediğinizi öğrenebilir miyim, merakımdan soruyorum.
Bende de 240GB modeli mevcut. 1TB yazma verisi var, sıcaklık olarak maximum 57 dereceyi gördüm. Tek problemi bazen mouse anlık donma yapıyor. Başka bir sıkıntısı yok bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birçoğumuz James Donkey’in alınmayacağını ve en iyisinin Samsung olacağını öğrendik. Ama her şey bu ikisi arasında geçmiyor. Mesela Samsung alamıyorsak 2. markamız nedir? Hatta 3. Bunlara ait yetkili kişilerden incelemeler ve marka model sıralamaları olsa çok iyi olurdu.
Şuan Patriot Burst fiyatına göre ideal ürün. Phison S11 kontrolcü var ve DRAM bulunan bir model ama SDR cache 32MB. 😁 Static ve dynamic wear leveling tekniği olduğu için 240GB modele 180TBW vaat ediyor cidden çok iyi değer emsallerine kıyasla.
1580605581034.png

Onun harici uygun fiyata bulabilirsen Team T-Force Vulcan modelini de öneririm.

Şu an Crucial BX500 kullanıyorum neden önermediğinizi öğrenebilir miyim, merakımdan soruyorum.
Kullananlardan hatrı sayılır bir kısmı, yazma sırasında çok ısındığını söylüyor. Ayrıca son zamanlarda sağlık sorunuyla ilgili konular açılmaya başlandı, Technopat'ta sanırım iki tane açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı