James Donkey SSD Uyum Sorunları

2 kere değişimden geldi ve 4 ay gibi bir sürede %1 sağlık düşüşü yaşadım. 30GB dosya yazma sonunda 74C'ye çıkıyordu 3. yollayışta para iadesi aldım.
Buyrun.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-02-02 041037.jpg
    Ek Açıklama 2020-02-02 041037.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 217
Sizin sıkıntı çekmediğiniz serinin problemsiz olduğu anlamına gelmiyor. Hani 3-4 kişi olsa yine iyi. Ben 3 yakınıma daha aldırmıştım bu modeli ve aynı dertten yandılar hepsini toplu olarak Eksa Bilişim'e ben yolladım. Değişim gerçekleşti. Peki son mu buldu? Hayır.
BX serisine çamur atma gibi gayem yok emin olun 2. ürünlerde de aynı sorunu yaşıyorlar adamlar yollamak istemiyor. Arkadaş 4-6 ay arasında %1 sağlık düşüsü ne Allah için? 30GB dosya transferi yaparken 74C görüyordum sonlara doğru resmen throttling'in dibini yaşıyordum firmware ve 3.parti uygulamalar tarafından takip ediyordum dereceyi. Üstelik konumlandırdığım yerde üstüne fan soğuk hava üflüyordu tabi plastik kasa olmasından ötürü pek beklentim yoktu. Hani fazlasıyla deneyim kazandım bu seri hakkında sadece forumlarda 3-4 kişi değil dediğiniz üzere.
Kendim zaten hakkım olarak 3.'de para iadesi istedim ve aldım. Ben tavsiye etmiyorum, etmem de. Patriot Burst modeli varken fiyat emsalinde. Ha gizliden revizyon ile iyileştirme yapılırsa, yapıldıysa bilemicem. Fazlası ile olumsuz bir deneyim yaşadım ve şuan mutluyum, kurtuldum benim ve yakınlarımın ağzı da yeterince yandı.

JD960 bugün elime geçti. 500GB kadar kopyaladım zar zor.

1580936742984.png

G diski WD20EARS, çöp. Oradan aktarıyorum bu diske. Ondan daha yavaş çalışıyor, rezalete bak.
1580936920901.png

hepte 40 derecede ne hikmetse...

Aynı sorundan kardeşim de muzdarip.😔

Geri
Yukarı