Çözüldü Java kurulumu başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Java'nın kendi sitesinden setuplarını indirdim. Ama ve lakin setuplar açılmamaktadır. Setup'ı açmak için bildirim geliyor evet diyorum sonrasında hiçbir şey olmuyor. Bilgisayara format attık ve sonuç bu. Lütfen yardım edin Minecraft için lazım bana.

Çözüm
Aynen aynen. Ben Ferit Asım. Sorunu yeni kullanıcı hesabı açarak düzelttim. Cidden çok berbat saçma bir sebep. Minecraft oynuyorum artık xD. Eğer Survival gelmek istiyen varsa Discord'um şudur TTTV Aatrox#4444
Yukarıdaki çözümü denedin mi yoksa böyle haykırarak çözüme kavuşacağını mı düşünüyorsun?

Kullanıcı adın nedir en başta, onu yazara başlamaya ne dersin? Ya da bir rapor oluşturmaya falan?

Format attım. Ne attın? Tahmin mi edeceğiz? Kurduğun Windows sürümü nedir? İndirdiğin Java sürümü nedir?

Kahin değiliz yani, bilgin olsun.
Eğer haykırı yazdığımı saydıysan özür dilerim Recep Abi. Bir daha yapmam. Seviyorum seni. <3
Çevrimdışı yüklemeyi deneyebilirsiniz:

Screenshot_1.png

Sayfanın az aşağısında bulabilirsiniz. Bende düzeliyordu sorunlar çevrimdışı yükleyince.

Çevrimdışı yüklemeyi deneyebilirsiniz:

Eki Görüntüle 416346

Sayfanın az aşağısında bulabilirsiniz. Bende düzeliyordu sorunlar çevrimdışı yükleyince.
Ben bunları indirdim. Setup dosyası açılmıyor. Yeni format attık. Sorun orada.

Neyin kullanıcı adını değiştireceğim anlamadım ki? :D

Dostum dediğimi yap çözülecektir. Güven bana. Ben bu sorunu 5-6 kere format attım çözemedim hatta önerilen konularda altta konum var. :)

Kullanıcı adı bunun çözümü.

YAHU! Bir Allah'ın kulu yok mu ya :(? Java kuramıyorum yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyin kullanıcı adını değiştireceğim anlamadım ki? :D

YAHU! Bir Allah'ın kulu yok mu ya :(? Java kuramıyorum yardım edin.

Kullanıcı adı bildiğin hesabın kullanıcı adı.

Denetim Masası>Kullanıcı Hesapları>Hesabın ismini değiştir>"İçinde Türkçe harf geçmeyen isim" örnemk Asım Ozdemir gibi

As"ı"m "Ö"zdemir kabul etmez tırnak içine aldığım harfler Türkçe karakter çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada gercekten kullanici adi ile alakali. Arkadasim da kuramiyordu Java'yi bir yabanci sitede gormustum oturum ismini degistirin diye ve oturum ismini degistirdigimde olmustu.

Yeni konular

Geri
Yukarı