Çözüldü Java kurulumu başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Java'nın kendi sitesinden setuplarını indirdim. Ama ve lakin setuplar açılmamaktadır. Setup'ı açmak için bildirim geliyor evet diyorum sonrasında hiçbir şey olmuyor. Bilgisayara format attık ve sonuç bu. Lütfen yardım edin Minecraft için lazım bana.

Çözüm
Aynen aynen. Ben Ferit Asım. Sorunu yeni kullanıcı hesabı açarak düzelttim. Cidden çok berbat saçma bir sebep. Minecraft oynuyorum artık xD. Eğer Survival gelmek istiyen varsa Discord'um şudur TTTV Aatrox#4444
Yukarıdaki çözümü denedin mi yoksa böyle haykırarak çözüme kavuşacağını mı düşünüyorsun?

Kullanıcı adın nedir en başta, onu yazara başlamaya ne dersin? Ya da bir rapor oluşturmaya falan?

Format attım. Ne attın? Tahmin mi edeceğiz? Kurduğun Windows sürümü nedir? İndirdiğin Java sürümü nedir?

Kahin değiliz yani, bilgin olsun.
Eğer haykırı yazdığımı saydıysan özür dilerim Recep Abi. Bir daha yapmam. Seviyorum seni. <3
Eki Görüntüle 1918296
Windows + r tuşlarına basın ve açılan pencereye cmd.exe yazın ardından çıkan pencereye "whoami" (tırnaksız bir şekilde) yazın. Eğer 1. \tan sonra Türkçe karakter içeren bir harf var ise kullanıcı isminizi değiştirmeniz gerekiyordur.

Hocam konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var.
Rename yaparak CMD üzerinden değiştirmeme rağmen şu an CMD de
Desktop-AR0m60u/ 'yeni verdiğim kullanıcı adı'

Hemen altında hala Türkçe karakterli kullanıcı adı yazıyor.

Size soracağım soru şu. Doğru bir şekilde buradaki kullanıcı adını nereden değiştireceğim?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var.
Rename yaparak CMD üzerinden değiştirmeme rağmen şu an CMD de
Desktop-AR0m60u/ 'yeni verdiğim kullanıcı adı'

Hemen altında hala Türkçe karakterli kullanıcı adı yazıyor.

Size soracağım soru şu. Doğru bir şekilde buradaki kullanıcı adını nereden değiştireceğim?

Şimdiden teşekkürler.
Ya yeni hesap oluşturacaksınız ya da format.

Yeni konular

Geri
Yukarı