Java zor mu?

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Java öğrenmeye başlamak istiyorum. Öğrendiğim şeyler ile Minecraft'ta küçük çaplı kendi modlarımı yapmayı planlıyorum. Java zor mu?

Ben JAVA ile Minecraft eklentisi geliştiriyorum. Kolay bir dil yapısı var. Kısa sürede öğrenebilirsin. Buradaki temel şey İngilizce bilmen gerektiği. O zaman daha hızlı öğreniliyor.

Daha önce programlamayla uğraştıysan üstesinden gelirsin, eğer ilk öğreneceğin dilse biraz zorlanırsın.

Ben Java ile Minecraft eklentisi geliştiriyorum. Kolay bir dil yapısı var. Kısa sürede öğrenebilirsin. Buradaki temel şey İngilizce bilmen gerektiği. O zaman daha hızlı öğreniliyor.

Senin dediğin gibi sadece küçük eklentiler ile kendimi geliştirip mod yapmaya çalışacağım. Ayrıca YouTube'da öğrenebileceğim bir kanal var mı? Ve hangi program kullanacağım.

Senin dediğin gibi sadece küçük eklentiler ile kendimi geliştirip mod yapmaya çalışacağım. Ayrıca YouTube'da öğrenebileceğim bir kanal var mı? Ve hangi program kullanacağım.
Eclipse yazılımını kullanabilirsin. Hangi sürüm için mod yazmayı düşünüyorsun? Ona göre bir öneri yapalım. Benim tavsiyem 1.12.2 olur. Çünkü en büyük mod topluluğu genel olarak bu sürümde.

Geri
Yukarı