JavaScript için bu dersler yeterli mi?

HavlayanLama

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, buradan JavaScript öğreniyorum. Sizce temel için yeterli olur mu? Veya önerdiğiniz başka ücretsiz kaynak var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar, buradan JavaScript öğreniyorum. Sizce temel için yeterli olur mu? Veya önerdiğiniz başka ücretsiz kaynak var mı?

Yanlış bilgi verilmediği sürece eğitimin kötüsü olmaz.

Youtubedense Udemy’e bakabilirsin. Derslerin Discord sunucuları da oluyor. Anında soru sorup cevap alabilirsin şu an indirimde var bildiğim kadarıyla ama ücretsiz değil işte :(

Tavsiyem Coding Train'e bakman Javascript ile ilgili aradığın her şeyi bulabilirsin üçünü bir arada izlememeni tavsiye ederim çünkü Javascript başlı başına bir alan.

JavaScript gerçekten çok geniş alanlarda aktif olarak kullanılan bir dil, bu kaynak sadece Pure JavaScript için bile yeterli değil ve maalesef sadece Türkçe kaynak ile halledilebilecek bir iş de değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı