Rehber JBL düşük bütçeli kulaklık neden alınmamalı ve yerine ne alınmalı?

Hocam Soundcore Life P2 Mini alacağım son karar olarak. Bilginiz var mı model hakkında? AliExpress'ten alacağım yorumlar bayağı iyi.

O model hakkında bilgim yok. Fakat yorumlar iyi ise neden kötü olsun?

Uzun vaatte yapılan yorumlara bakın. Ben şu ana kadar Anker ürünlerinin hiçbirisinin kötü olduğunu görmedim ama net konuşmayayım.

120TL bütçede JBL yok ayrıyeten olsa da çöp olur zaten. :D

Fakat bunu önerebilirim:

Hocam merhaba bunun videolarına baktım insanlar övüyor ama yorumlara baktığımda çok kötü olduğu söylüyorlar.

Hocam merhaba bunun videolarına baktım insanlar övüyor ama yorumlara baktığımda çok kötü olduğu söylüyorlar.

"Kötü" kast ettiğiniz nedir? Yani sorunu mu var? Ve hangi video acaba o. Ben kullanıyorum gayet güzel yorumları da iyi aslında.

Merhaba herkese, 20 gündür bu kulaklığı kullanıyorum. Satın almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha önceden "Airdots" kullandım. Airdots bile bundan daha başarılı, ses çok az ve ses kalitesi yetersiz, mikrofon rezalet normal telefon araması ve WhatsApp araması denedim kapalı ortamda olmama rağmen karşı taraf bir şey anlamıyor. Ses çok az ve derinden geliyor diyorlar. İlginç bir şekilde reklamı yapılıyor bu kulaklığın. Ama beş para etmez, tek artı yanı şık ve kibar olması ama 1 saatten fazla kulakta kalması kulağı rahatsız ediyor. Dışarıda müzik dinlemek çok zor oluyor en yük seviyeye getirmek gerekiyor, o zamanda ses kalitesi aşırı bozuluyor müzik gürültüye dönüşüyor. Online alışveriş Sitelerin'deki yorumlara kanarak aldım. AirPods ile karşılaştırıp daha başarılı bulanlar olmuş, hepsi yalan. PUBG oynarken ses çok geriden geliyor. Şarj performansı da iyi değil. Kesinlikle tavsiye etmem.

Böyle yazmışlar hocam.

Jbl t500 kablosunun hasar almasıyla yenisini almak yerine Q10 aldım ikisini kullanan bir kişi olarak uzatmadan yazmak istiyorum

Q10 daha konforlu bir ürün ne kadar t500 daha ergonomik dursada pedlerin kalitesiz oluşu ve kulağınızın üstünde durması sebebiyle terleme ve ağrı yapıyordu. Q10 ise kulağınızı çevreliyor
( ürün ne kadar ağır da olsa kafada sağlam duruyor bende herhangi bir ağrı yapmadı. çok güzel ayarlanıyor kulaklık kısmı hareketli. )
Ses konusunda ise jbl çok dengeliydi benim için. q10 ise bass çok ön planda tiz zayıf ve kısık seste anlıyamadığım bir şey var. sesler nedense arkadan geliyor sanki arada bir perde var gibi garip birşey çözemedim.
Q10 un abartıldığını düşünüyorum. 150 liraya satılsaydı iyi derdim ama 300 liraya bu kadar övgü gereksiz.

JBL T500 kablosunun hasar almasıyla yenisini almak yerine Q10 aldım ikisini kullanan bir kişi olarak uzatmadan yazmak istiyorum

Q10 daha konforlu bir ürün ne kadar T500 daha ergonomik dursada pedlerin kalitesiz oluşu ve kulağınızın üstünde durması sebebiyle terleme ve ağrı yapıyordu. Q10 ise kulağınızı çevreliyor
( Ürün ne kadar ağır da olsa kafada sağlam duruyor bende herhangi bir ağrı yapmadı. Çok güzel ayarlanıyor kulaklık kısmı hareketli. )
Ses konusunda ise JBL çok dengeliydi benim için. Q10 ise bass çok ön planda tiz zayıf ve kısık seste anlayamadığım bir şey var. Sesler nedense arkadan geliyor sanki arada bir perde var gibi garip bir şey çözemedim.
Q10'un abartıldığını düşünüyorum. 150 liraya satılsaydı iyi derdim ama 300 liraya bu kadar övgü gereksiz.

JBL BT500 320TL'ye gerekli ama değil mi? :D
Merhaba herkese, 20 gündür bu kulaklığı kullanıyorum. Satın almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha önceden "Airdots" kullandım. Airdots bile bundan daha başarılı, ses çok az ve ses kalitesi yetersiz, mikrofon rezalet normal telefon araması ve WhatsApp araması denedim kapalı ortamda olmama rağmen karşı taraf bir şey anlamıyor. Ses çok az ve derinden geliyor diyorlar. İlginç bir şekilde reklamı yapılıyor bu kulaklığın. Ama beş para etmez, tek artı yanı şık ve kibar olması ama 1 saatten fazla kulakta kalması kulağı rahatsız ediyor. Dışarıda müzik dinlemek çok zor oluyor en yük seviyeye getirmek gerekiyor, o zamanda ses kalitesi aşırı bozuluyor müzik gürültüye dönüşüyor. Online alışveriş Sitelerin'deki yorumlara kanarak aldım. AirPods ile karşılaştırıp daha başarılı bulanlar olmuş, hepsi yalan. PUBG oynarken ses çok geriden geliyor. Şarj performansı da iyi değil. Kesinlikle tavsiye etmem.

Böyle yazmışlar hocam.

Çok ilginç ben mikrofon dışında hiç sorun yaşamadım aksine ses seviyesi çok yüksek. Mikrofon arabadayken rüzgar sesinizi bastırıyor bağırmanız gerek oluyor ki bir zahmet 100TL'lik kulaklık ne bekleyebilirsin ki?

JBL BT500 320TL'ye gerekli ama değil mi? :D

Çok ilginç ben mikrofon dışında hiç sorun yaşamadım aksine ses seviyesi çok yüksek. Mikrofon arabadayken rüzgar sesinizi bastırıyor bağırmanız gerek oluyor ki bir zahmet 100TL'lik kulaklık ne bekleyebilirsin ki?
Hocam bana şunlar önemli şarjı ne kadar gidiyor. Ses kalitesi nasıl.

JBL'de 10 ayrı model kulaklık kullandım. Everest'ten tut, Club One, Live 750 btnc hepsini kullandım. JBL basları beğenmiyorsan senin müzik kulağın yok demektir. 500 BT modelin basları JBL'in 2500 TL'lik kulaklıktan bile daha iyi. Bak %10-20 kısmında olan cızıltı olayına bir şey demiyorum ama bas tiz kalitesini beğenmiyorsan Anker'le kıyaslıyorsan müzik kulağın yoktur tamamen Anker ürünlerini satma amaçlı bu paylaşımı yaptığını düşünüyorum...

Geri
Yukarı