JBL quantum One vs ASUS ROG Delta

smtbcr

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar,

Uzun zamandır kulaklık arayışındayım. Bir arkadaşım Discord'da konuşurken kulaklığım ROG Delta, çok iyi ses kasılıyor demişti. Biraz araştırdım gerçekten güzele benziyor. Bunun yanında günlük hayatta da kullağıdım JBL marka kulaklık var. Sesi de hoşuma gidiyor. Oyuncu kulaklığı yapmışlar, kötü olduğunu zannetmiyorum. Deneyeniniz var mı? İkisi arasında hangisini almalıyım? Önereceğiniz üst sınıf kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından ASUS ROG Delta alınabilir. Corsair Void Pro Wireless kullanıyorum ses kasma sıkıntısı yaşamadım ses nereden geliyor kolay bir şekilde ayırt edebiliyorsun ayrıca iCUE yazılımı üzerinden FPS moduna geçiş yaptığın zaman sesler daha tok ve anlaşılır oluyor. Corsair marka kulaklığıda önerebilirim.

İkisi arasından ASUS ROG Delta alınabilir. Corsair Void Pro Wireless kullanıyorum ses kasma sıkıntısı yaşamadım ses nereden geliyor kolay bir şekilde ayırt edebiliyorsun ayrıca iCUE yazılımı üzerinden FPS moduna geçiş yaptığın zaman sesler daha tok ve anlaşılır oluyor. Corsair marka kulaklığıda önerebilirim.
Void Elite serisi sorunlu. Bağlantı, seste cızırtı ve mikrofon sorunları var. Kablolu modelinde çözümü mevcut ancak kablosuz modelde çözülemiyor. Tavsiye etmem.

Şu anlık 2200₺, 2 gün sonra 3000₺'ye kadar çıkabilirim.

Geri
Yukarı