JBL T460BT vs JBL T500BT

Weks

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bisiklet sürerken ve dışarıda yürürken şarkı dinlemeyi seviyorum. Artık kablosuz güzel bir kulaklık kullanmak istiyorum. Bu 2 kulaklık arasında kaldım. Arada az bir fiyat farkı var (30-40 TL). Bu fiyat farkının nedenini merak ediyorum. T500BT'nin neyi fazla veya neyi artı olduğunu merak ediyorum?
30-40 TL vererek ne kazanacağım?

Almayın tek sözüm bu ben ikisinide kullandım ve ikisindede ses sıkıntısı var. Örneğin;Sağ ses veriyor sol hiç ses vermiyor 200 tl daha verip freebuds lite alın bende aynısını yapacam.

Almayın tek sözüm bu ben ikisinide kullandım ve ikisindede ses sıkıntısı var. Örneğin;Sağ ses veriyor sol hiç ses vermiyor 200 tl daha verip freebuds lite alın bende aynısını yapacam.
Malesef o kadar fazla bütçem yok. Öneriniz için teşekkürler. Sony WHCH-500B için ne düşünüyorsunuz?

Malesef o kadar fazla bütçem yok. Öneriniz için teşekkürler. Sony WHCH-500B için ne düşünüyorsunuz?
4-5 defa kullanmışlığım var gayet başarılı bir ürün JBL'ye bakınca ama kafanız rahat eder mi bilmem çünkü tanıdığım kişiler denedi ve bazıları rahatsız, bazıları memnun kaldı.
Kafanız ile alakalı bir durum bu.

4-5 defa kullanmışlığım var gayet başarılı bir ürün JBL'ye bakınca ama kafanız rahat eder mi bilmem çünkü tanıdığım kişiler denedi ve bazıları rahatsız, bazıları memnun kaldı.
Kafanız ile alakalı bir durum bu.
Kafa rahatlığı değil de bass ve tizlere bakıyorum. Özellik olarak iyisi benim için önemli. Hangisini önerirsiniz?

30-40 lira için T460BT almak mantıksız. Yanlış hatırlamıyorsam kafa üstü süngeri, hızlı şarj gibi artı özellikleri vardı. Özelliklerini JBL sitesinden açıp karşılaştırırsan sonuca varırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı