JBL T460BT vs T500BT

M50B28

Kilopat
T460BT 240 lira, T500BT ise 300 lira.

60 lira fark biraz veresim gelmiyor. :D

Aralarındaki farkı tam olarak bilen var mı? 500'te ekstra olarak 2 cihaza bağlanma, hızlı şarj ve kafa bandı var sanırım.

Birde JBL modellerinde cızırdama sorunu varmış sanırım nasıl oluyor o? Basslı müzik dinlemeyi severim ben.

Teşekkürler.

T500BT modelini günlük hayatta ve spor yaparken kullanıyorum. Son derece memnunum. Hepsiburada'daki vb yerlerdeki yorumlarda bende görmüştüm cızırdama vesaire fakat bende en ufak bir sorun yok. Şarjı gerçekten üst düzey. 5 dakika şarjla 1 saat götürme gibi güzel bir özelliği var. Yani tavsiye ederim.

T500BT modelini günlük hayatta ve spor yaparken kullanıyorum. Son derece memnunum. Hepsiburada'daki vb yerlerdeki yorumlarda bende görmüştüm cızırdama vesaire fakat bende en ufak bir sorun yok. Şarjı gerçekten üst düzey. 5 dakika şarjla 1 saat götürme gibi güzel bir özelliği var. Yani tavsiye ederim.
Selamlar! Aynı kulaklığı bende kullanıyorum ama ses çok kısık olduğunda bende de cızırdama var, onun dışında son derece memnunum :)

Servise falan gönderdiniz mi? Çünkü bende ne kısık seste ne yüksek seste ne de hiç ses yokken en ufak bir cızırtı yok. Bence bir gösterin.
Şahsen babama test ettirdim, duymadı. Bende de rahatsızlık vermiyor uğraşmadım :) Belki garanti bitmeden 3 ay önce veririm fakat şuanlık memnunum.

@Ulunay @Hagström Viking @76087 Valla çok kararsız kaldım. Aslında hem dışarıda müzik dinlemek için hem evde bilgisayar başında vakit geçirmek için kulaklık ihtiyacım var. Bilgisayar için kulaklık alsam almayı düşündüğüm kulaklık 600 lira. Bu JBL T500BT kulaklığı alsam 50 lirayada bluetooth adaptör alsam bilgisayarda vakit geçirebilirim gibime geliyor. Ne dersiniz?

Birde Sony WH-CH500 aklıma takılmıyor değil valla. Cızırtı çıkma ihtimali yokmuş ve pedleri daha yumuşakmış.

@Ulunay @Hagström Viking @76087 Valla çok kararsız kaldım. Aslında hem dışarıda müzik dinlemek için hem evde bilgisayar başında vakit geçirmek için kulaklık ihtiyacım var. Bilgisayar için kulaklık alsam almayı düşündüğüm kulaklık 600 lira. Bu JBL T500BT kulaklığı alsam 50 lirayada bluetooth adaptör alsam bilgisayarda vakit geçirebilirim gibime geliyor. Ne dersiniz?

Birde Sony WH-CH500 aklıma takılmıyor değil valla. Cızırtı çıkma ihtimali yokmuş ve pedleri daha yumuşakmış.
Ben hiç bilgisayarda kullanmadım o yüzden yorum yapamam ama dışarıda müzik dinlerken kesinlikle pişman etmez. Ne alırsanız hayırlı olsun şimdiden.

T500BT'de şimdiye kadar cızırtı duymadım. Bass dinlemeyi seviyorsan doğru yolda olduğunu söylemem gerek, jbl marka kulaklıklar müziklerin bass kısmında kulaklarını titretmesiyle seni tatmin edecektir. Teknosa, mediamarkt gibi teknolojik cihaz satan mağazalardan kulaklıkları deneyebilirsin. T500BT ile T460BT arasındaki farkı denememiz için koyulan ürünler arasında umarım bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı