JBL T460BT vs T500BT

M50B28

Kilopat
T460BT 240 lira, T500BT ise 300 lira.

60 lira fark biraz veresim gelmiyor. :D

Aralarındaki farkı tam olarak bilen var mı? 500'te ekstra olarak 2 cihaza bağlanma, hızlı şarj ve kafa bandı var sanırım.

Birde JBL modellerinde cızırdama sorunu varmış sanırım nasıl oluyor o? Basslı müzik dinlemeyi severim ben.

Teşekkürler.

Hem bilgisayar için hem müzik dinlemek için 2 ayrı kulaklığa para vermek yerine tek kaliteli bir kulaklık alıp bunu bilgisayarda kullanmaz çok daha iyi olacaktır ve inanın o kırmızılı, ışıklı mışıklı kulaklıklardan çok daha iyi ses kasıldığını fark edeceksiniz.

Eğer böyle bir yola giderseniz, hem kablolu hemde kablosuz kullanılan bir modele yönelin zira oyun oynarken kablo ile bağlanıp arada yer alan kablosuz ağın getirisi olan gecikmeden kurtulursunuz.

Çin sitelerinden yedek 4-5 pet alırsınız, mis gibi kullanıp geçersiniz.

Öbür tarafta ise hem müzik için hem bilgisayar için alınan 2 ürünün kalitesi sizi tatmin etmeme ihtimali aşırı yüksek.
Hocam hem kablolu hem kablosuz kullanılabilen kulaklıklar son derece pahalı. Kaldı ki kablolu kullanılamayıp sadece kablosuz kullanılabilen kulaklıklar bile pahalı. En ucuzu şuan 600 liraya Corsair HS70. Ciddi oyun oynayacağım zaman kablolu kulaklığımı kullanır, eğlencesine oynayıp Discord'da arkadaşlarla konuşacağım zaman ise bluetoothlu kulaklığı kullanırım diye düşünüyorum.
Bahsettiğiniz özelliklerde bildiğim kadarıyla Logitech G933, Steelseries Arctis Pro gibi modeller var. Fiyatları 1000 liranın çok üstünde.

Bende 2 inden birini alıcam ama karar veremedim t460bt ses kalitesi daha iyi diyorlar doğrumu acaba?
bi bilgisi olan yokmu ya
Evet enteresan ama 460bt daha iyi ses aralığına sahip anladığım kadarıyla 500bt'nin göze batan tek artısı şarj süresi ama şarj süresi artınca bir şeylerden feregat etmişler gibi görünüyor 460bt daha mantıklı geliyor şuan gözüme fiyat/performans açısından sizinde yorumlarınızı merak ediyorum.

JBL T500BT kullanıyorum ve iki modelde de dip ses sorunu var. Kulaklık çalışırken arkadan bir dip ses geliyor. Ama müzik, video açıkken duyulmuyor, o yüzden ben sıkıntı etmiyorum. Ses kalitesi olarak fena değil, bass'lar doyurucu. Tavsiye edebileceğim bir kulaklık.

Geri
Yukarı