JBL T500BT nasıldır?

465789

Kilopat
Makaleler
5
Kulaklığım bozuldu. Önce pil sorunu sonra kablosunun kopması üzerine yeni kulakustu bir kulaklık alacagım. 500BT nasıldır? Forumda Q10 önerilmis. Öneriniz var mı? Butcem 300-350 lira.

Kulaklığım bozuldu. Önce pil sorunu sonra kablosunun kopması üzerine yeni kulakustu bir kulaklık alacagım. 500BT nasıldır? Forumda Q10 önerilmis. Öneriniz var mı? Butcem 300-350 lira.
Şarjı çok uzun süre giden iyi bir kulaklık. Ancak kulaklarını tam kapatmayabilir.

Kendim T500BT ve Sony'nin WH-CH510 model kulaklığını test ederek şahsen Sony tercih ettim o fiyat bandında, hatta şu an Sony daha ucuz.
WH-CH510 incelememin alt kısımlarında tablo üzerinde iki cihazın karşılaştırmasını yaptım, artılarıyla eksileriyle tercih etmek isterseniz göz atabilirsiniz:

Kablolu modelini kullanıyorum ses kalitesi ve malzeme kalitesi bence gerçekten çok iyi ama kulak pedleri kulağımı tam kaplamadığı için biraz ağrı yapıyor uzun süre kullanımda.

Ben T500BT ile Anker Q10 arasında kalmıştım. Jbl'nin iyi yanları (kendimce):
- tasarımı hoş,
- ağır durmuyor,
- q10dan az ama yine de iyi bir pil ömrü var.

Q10'un iyi yanları(kendimce) :
- bassları
- pil ömrü (60 saat)
- 5 dk şarj ile 5 saat kullanma (böyle bir şey vardı galiba emin değilim)

Siz T500BT sormuşsunuz ama Q10 da alabilirsiniz ille de jbl demiyorsanız. T500BT'de dipses sorunu olduğu da söyleniyor. Araştırmak gerek.
Alınır mı diyeceksek, alınır ama Q10 bence daha iyi. Aralarında 100 lira fark olsaydı belki jbl alırdım ama hemen hemen aynı fiyat.

Yazdığım şu yazıyı okuyabilirsiniz. Özellikle önceliğiniz müzik dinlemek ise tavsiye edebilirim.

Geri
Yukarı