Jelatinsiz ekran kartı alınır mı?

Rebelx0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden ekran kartı bakmıştım, ASUS Dual RX6600. Birkaç satıcıya, ekran kartının üzerinde jelatin var mı dediğimde, yok dediler. Aşağıya ekran görüntülerini bırakacağım. Satıcının açıklaması yeterli mi, sizce almalı mıyım? Satıcının puanı da yüksek. Ama garibime giden şey, birçok video izledim her kutu açılışında kartın üstünde jelatinler varken bazı satıcılar yok diyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230125-213130_Telegram.jpg
    Screenshot_20230125-213130_Telegram.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_20230125-213148_Telegram.jpg
    Screenshot_20230125-213148_Telegram.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden ekran kartı bakmıştım, ASUS Dual RX6600. Birkaç satıcıya, ekran kartının üzerinde jelatin var mı dediğimde, yok dediler. Aşağıya ekran görüntülerini bırakacağım. Satıcının açıklaması yeterli mi, sizce almalı mıyım? Satıcının puanı da yüksek. Ama garibime giden şey, birçok video izledim her kutu açılışında kartın üstünde jelatinler varken bazı satıcılar yok diyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Puan yüksek ise, pek sorun olacağını sanmıyorum. Ancak neden jelatin yok orasını bende merak ettim. Jelatini olan sıfır olan ürünün neden jelatini çıkarılsın ki? Eğer yorumları iyiyse alabilirsiniz. Ama farklı yerden bakmak daha mantıklı geldi.

Bendede jelatin yoktu sıkıntı olmadı. Gamegaraj'dan almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı