Soloda oynanan ADC şampiyonlarına karşı nasıl oynanır?

garipgamerr

Hectopat
Daha fazla  
Yahu bu artık baymaya başladı Solo'da sürekli ADC Hero'ları görüyorum. Samira oynuyor adam Irelia aldım ama hala kesemiyorum ben mi beceriksizim yanlış item mi çıkıyorum bot çekip saldırmalı mıyım bu ADC'lere? Farm yapamıyorum uzaktan vurdukları için birisi beni aydınlatsın.

Karşına ADC geldiği zaman Jax al phase rush al zaten dokunamıyorlar komboyu yapıp e ile stun atıyorusunuz o ara phase rush çalışıyor dokunamadan kaçıyorsunuz.

Başlangıçta kalkan ile başla. İlk seviyelerde sırf minyon kesmek için hasar yememeye çalış bırak kaçsın. Yine ilk seviyelerde agresif oynama ve ormancının yardımını bekle.

Samirayı irelia ile dövememen normal değil. Level 2 ve 3'ü kazanman lazım normalde. Ondan sonra kartopu etkisiyle rahatça laneyi domine edebilirsin.

Ha, karşındaki farklı bir ADC'yse.

Çelik kaplamalı çizme alana kadar lanede safe takılıp pokelanmamaya çalış. Elon yüksek değilse zaten dive falan atamazlar, yüksekse eğer Jungle'ının sana countergank atması için uyar. Dive yerken 2V2'yi kazanırsınız lanede öne geçersin.

Hangi match-upı oynadığına göre değişir ama genellikle bot alana kadar safe kalırsın. Ya da gank için setup hazırlamaya çalışırsın.

Yahu bu artık baymaya başladı Solo'da sürekli ADC Hero'ları görüyorum. Samira oynuyor adam ırelia aldım ama hala kesemiyorum ben mi beceriksizim yanlış item mi çıkıyorum bot çekip saldırmalı mıyım bu ADC'lere? Farm yapamıyorum uzaktan vurdukları için birisi beni aydınlatsın.

Alt F4 en iyisi olur kanser olmak istemiyorsan ama kendine guveniyorsan ve jung pren varsa iş sende, zaten az canları oluyor genelde bir de eğer prenin stun ozelligi vsrsa bitti iş(Jax öneririm jung için tam bir gang canavarı tabii gang atarsa)

Vallahi bu sıkıntı bende de var. Adam gıcıklık olsun diye cait, Vayne falan alıyor ben dari aldığımda. Öyle kalıyorum kule altında.

Vallahi bu sıkıntı bende de var. Adam gıcıklık olsun diye cait, Vayne falan alıyor ben dari aldığımda. Öyle kalıyorum kule altında.
Hocam adam üstüne doğru koşmaya başlayacak normal vuruş yapmak için sende kafasına flash atıp hayalet basacaksın.

Geri kalan flashsız 300 saniye için bir şey söyleyemeceğim :D

Geri
Yukarı