JJSploit bir virüs mü?

• Konuyu başlatan Weaf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 4B

Weaf

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Roblox adlı oyunda hile açmak istiyorum arkadaşlara karşı oynayacağımız bir oyunda arkadaşları trollemek için yükleyeceğim. Wearedevs adlı siteden indiriliyormuş ama virüs mü değil mi hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
%100 virüstür bir oyunun Free hilesi varsa içine sıkıştırır trojani.
Kimse babasının hayrına bedava hile yapmaz yani illegal bir şey sonuçta yasal değil hile, bence denemeyin başınız ağrır.

Arkadaşlar Roblox adlı oyunda hile açmak istiyorum arkadaşlara karşı oynayacağımız bir oyunda arkadaşları trollemek için yükleyeceğim. Wearedevs adlı siteden indiriliyormuş ama virüs mü değil mi hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?
Hocam ben zamanında denedim ve tecrübelerime dayanarak en iyisi KRNL olacaktır. JJsploit kullanmayın.

Araştırmalarım sonucu bayağı bilindikmiş, kullanıcıları güvenli olduğunu iddia ediyor. Yine de bu tarz programları kullanmanızı önermem.

O kadar arada kaldım ki biri diyor ki 5 yıl kullandım sorun yok biri diyor virüs barındırıyor gerçekten çok arada kalıyor insan risk almamak daha iyi ama bir çocuk oyununda hile açsam ne açmasam ne gibi geliyor ama bir yandanda çok eğlenceli olur gibime geliyor.

O kadar arada kaldım ki biri diyor ki 5 yıl kullandım sorun yok biri diyor virüs barındırıyor gerçekten çok arada kalıyor insan risk almamak daha iyi ama bir çocuk oyununda hile açsam ne açmasam ne gibi geliyor ama bir yandanda çok eğlenceli olur gibime geliyor.
Wearedevs'ten herhangi bir yazılım indirmeyin. Trojan olmasa da CoinMiner içerdiği hakkında bayağı bir şey görmüştüm. Onun yerine KRNL veya imkanınız varsa Parayla Synapse X satın alın. Tabi bana kalsa hile kullanmayın diyeceğimde oyunda o kadar fazla hile var ki neden hile açmak istediğinizi anlayabiliyorum.

Asla indirme. RAT olabilir trojan olabilir, Mining trojan olabilir, Fidye yazılımı bile olabilir.

RAT, trojan, keylogger, mining virüsü, truva atı yeme ihtimalin yüksek, tüm sorumluluk sana ait yani bilerek yapıyorsun bunu sonuçlarına katlanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı