JJSploit bir virüs mü?

• Konuyu başlatan Weaf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 4B

Weaf

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Roblox adlı oyunda hile açmak istiyorum arkadaşlara karşı oynayacağımız bir oyunda arkadaşları trollemek için yükleyeceğim. Wearedevs adlı siteden indiriliyormuş ama virüs mü değil mi hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wearedevs'ten herhangi bir yazılım indirmeyin. Trojan olmasa da CoinMiner içerdiği hakkında bayağı bir şey görmüştüm. Onun yerine KRNL veya imkanınız varsa Parayla Synapse X satın alın. Tabi bana kalsa hile kullanmayın diyeceğimde oyunda o kadar fazla hile var ki neden hile açmak istediğinizi anlayabiliyorum.
Arkadaşlar arasında açıp kapatacaktım bir çocuk oyunu sonuçta
Risk almak istedim yükledim tam tarama yaptım sıkıntı çıkmadı CPU gayet normal mining virüsünde benim bildiğim kadarıyla CPU yüksek oluyor. Ve adamın YouTube kanalıda 90 k gerçekten insanın garibine gidiyor.

Ücretsiz çoğu hile virüslüdür.
Risk almak istedim yükledim tam tarama yaptım sıkıntı çıkmadı CPU gayet normal mining virüsünde benim bildiğim kadarıyla CPU yüksek oluyor. Ve adamın YouTube kanalıda 90 k gerçekten insanın garibine gidiyor.
Öncelikle hangi antivirüs ile taradın?
Ayrıca mining virüsünde CPU değil GPU kullanımı artar.

RAT, trojan, keylogger, mining virüsü, truva atı yeme ihtimalin yüksek, tüm sorumluluk sana ait yani bilerek yapıyorsun bunu sonuçlarına katlanır.

Bilgisayarda bir problem yok fakat yine de içim rahat etmedi kökten sileceğim. Riske gerek yok.
Ücretsiz çoğu hile virüslüdür.

Öncelikle hangi antivirüs ile taradın?
Ayrıca mining virüsünde CPU değil GPU kullanımı artar.

Direk Defender'dan tam tarama yaptım ama siliyorum sildikten sonra bir daha yaparım konuda kapanmış olur ve GPU değeride normaldi dediğim gibi riske gerek yok yardımınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar Roblox adlı oyunda hile açmak istiyorum arkadaşlara karşı oynayacağımız bir oyunda arkadaşları trollemek için yükleyeceğim. Wearedevs adlı siteden indiriliyormuş ama virüs mü değil mi hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Ben size kodlarım bir hile onu kullanırsınız sorunsuz, virüssüz Discord ekleyin: Ghost.#0683

Bilgisayarda bir problem yok fakat yine de içim rahat etmedi kökten sileceğim. Riske gerek yok.

Direk Defender'dan tam tarama yaptım ama siliyorum sildikten sonra bir daha yaparım konuda kapanmış olur ve GPU değeride normaldi dediğim gibi riske gerek yok yardımınız için teşekkür ederim.
Defender neredeyse sadece crack siliyor. MBAM veya Kaspersky ile tam tarama yap. (Bitdefender da olur.)

TH3KEN EDITION GOLD Bu hile guvenilirdir bedava deneme surumu var fiyatida 10 tl ama 1 yil sonra robloxtan 1 ay ban ve oyundan sinirsiz ban yiyebilirsin simdiden soyliyim benim basima geldi tecrubeliyim bidaha hile kullanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı