Joe Biden başkan seçildi

Ya eskiden beri uğraşıyorlar ama eskiler uğraşıyor diye arkasında kalmıyor, bir şekilde ilişkileri çözüp ve baskı kurup hallediyordu. Şimdi ki sahte kabadayı gibi ilişkileri bozup, üretimi, çiftçiyi ve işçiyi de unutuyor. Hep bir laf ve vaaz veriyor başka bir icraat yok. Bize işçiyi, emekçiyi ve tarımı destek veren bir lider lazım. Bakın ABD'e, sağlık konusunda dalga geçen ve ırkçı olan liderlerini değiştiriyorlar. Bizimkiler halen dümdüz ileri başka bir şey yok. Baktın ekonomi ve diğer dediğim şey olmuyor başkasını deneyeceksin bu böyle olacak.

Geçmiş olsun. Dayının sanki ömrü gençliğinde de başkan olmuş birde. Yarın falan koltukta ölü bulunur bu.

Eki Görüntüle 729606
6 aylık dolar endeksi, dolar değer kaybediyor ama bizim ülkemizde dolar artıyor çünkü ekonomi ekonomiden anlamayan bir yönetim tarafından yönetiliyor. Sayın bakan ben kur tarafına bakmıyorum diyor şaka gibi; o zaman o koltukta niye oturuyorsun.

Biden, Türkiye'ye karşı olumsuz yaptırım yaparsa doların artması içten bile değil.
Bugün bir habere denk geldim, sayın damat "İstesek doları düşürürüz" demiş. Bak sen şu işe 🧐

Seçilsin. Ne olacak ki? Önemli değil. Haberde ve her yerde o ülkenin, seçim ile ilgili haberleri de yapılıyor. Sanki bizim bir işimize yarayacak kimin kazandığı.

Mazlumların umudu, mağdurların yoldaşı Donald Trump.
donald-trump_1204613.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da farklı bir versiyonu 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı