Just Cause 3 için DLC Önerisi

DasKartell

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Steam'den indirimde olan Just Cause 3 almak istiyorum fiyatı 6, 75TL'dir arkadaşlar. İndirimde olan DLC'ler var fakat hepsini alacak param yok. Sizce Just Cause 3'ün en güzel DLC hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xxl'de tüm DLC'ler var zaten.

1675858209424.jpeg

Kral ben bunları diyorum ama hangisini alacağımdan hiçbir fikrim yok sence bunlar alınır mı? Ve oyuna başka hikaye katıyor mu bu DLC'ler.

Hem hikaye anlamında ekleme yapıyor hem de silah ve tehçizat.

Sağ olun. Attığınız linke baktım da adamlar söylemiş öyle oyunun sonunu ekleyen bir hikaye değilmiş sağ olun. Peki attığınız bu eklenmeyen DLC'nin oynanış süresi ve hangi oyunda olduğu yoktu. Bilginiz varsa bunları atabilir misiniz? Bir ara oynadığımda o eklenmeyen DLC'de hangi olaylar olduğunu falan anlayabileyim yani.

Sağ olun. Attığınız linke baktım da adamlar söylemiş öyle oyunun sonunu ekleyen bir hikaye değilmiş sağ olun. Peki attığınız bu eklenmeyen DLC'nin oynanış süresi ve hangi oyunda olduğu yoktu. Bilginiz varsa bunları atabilir misiniz? Bir ara oynadığımda o eklenmeyen DLC'de hangi olaylar olduğunu falan anlayabileyim yani.

O hikayli dediğim DLC de jetpack veriyor ve yeni silahlar bayağı iyiler oyunu bayağı iyi hale getiriyorlar.

Geri
Yukarı