K-POP seviyor musunuz?

K-POP seviyor musunu?

• Evet (yorumlarda belirtin)

Oy: 17 6,9%
  • Hayır (yorumlarda belirtin)

Oy: 130 53,1%
  • Kitlesi yüzünden sevmiyorum

Oy: 58 23,7%
  • Nötr

Oy: 18 7,3%
  • Sonuçlar

Oy: 2 0,8%
  • Kararsızım

Oy: 2 0,8%
  • Şarkıya göre değişir

Oy: 18 7,3%

• Oy verenlerin toplamı
    245
Şarkıya göre değişirim. Fakat blackpink dışındaki hiçbirini dinlemem. Black pinkinde 2 tane şarkısı var onları dinliyorum sadece.

2NE1 dinliyorum, gayet güzel şarkıları var. Onun dışında dinlediğim 2-3 solo sanatçı var.

Yani benim sevdiğim bir tarz değil. Ama 2 tane trap-rap benzeri bir parça var onu dinlerim. Dinlerim dediysem açarım Spotify'da karışık müzikler arada gelirse rahatsız olmam dinlerim. Ama şunu deyim adamlar işlerini güzel yapıyorlar. Klipleri güzel. Yakışıklılar da. Ama 15 yaşındaki hayran kitleleri çok saçma davranış sergiliyorlar. Sanki bu davranışları onlar görecek hemen onunla evlenecekmiş gibi davranıyorlar. Ama yaşlarına verip ilerde pişman olacaklar diye düşünüyorum. Umarım öyle de olur. Bir ara her yerde karşıma çıkıyordu açıp dinleyeyim dedim. Güzel gidiyor tam o kişi sıktı ya derken araya başkası giriyor. Şarkı aynı kişi tarafından sıkmıyor. Yani kısacası ben dinlemem ama dinleyene de hak verip saygı duyarım.

Son düzenleme:
Beğenemiyorum. Çünkü aşırılar. Bazen keşfetime düşüyor nasıl oluyorsa, o makyajı bana yapsalar erkek olduğumu unuturum kadın gibi gezerim ortalıkta. Hepsi demeyim ama kitlesinin büyük çoğunluğu "çHoK YaqışıkHlı aBi yHA" diyen ergenlerden oluştuğu için beni soğutuyor. Justin Bieber'a olanın aynısı işte.

Geri
Yukarı