K-POP seviyor musunuz?

K-POP seviyor musunu?

• Evet (yorumlarda belirtin)

Oy: 17 6,9%
  • Hayır (yorumlarda belirtin)

Oy: 130 53,1%
  • Kitlesi yüzünden sevmiyorum

Oy: 58 23,7%
  • Nötr

Oy: 18 7,3%
  • Sonuçlar

Oy: 2 0,8%
  • Kararsızım

Oy: 2 0,8%
  • Şarkıya göre değişir

Oy: 18 7,3%

• Oy verenlerin toplamı
    245
Beğenemiyorum. Çünkü aşırılar. Bazen keşfetime düşüyor nasıl oluyorsa, o makyajı bana yapsalar erkek olduğumu unuturum kadın gibi gezerim ortalıkta. Hepsi demeyim ama kitlesinin büyük çoğunluğu "çHoK YaqışıkHlı aBi yHA" diyen ergenlerden oluştuğu için beni soğutuyor. Justin Bieber'a olanın aynısı işte.
Yok yok Justin'den daha beter bunlar.

Sevmiyorum, sevene saygı da duymuyorum çünkü kitlesi aşırı kanser. Hepsi zevksiz insanlar.
Hepsi değil bence. Genelde karşımıza o saçmalıkları yapan birileri çıktığı için öyle geliyor. Benim çevremde dinleyen var hatta kadın 34 yaşında. Ama sadece dinlemekle ilgileniyor.

Teklif etseler evlenecekler.
Hocam işin kötü tarafı ne biliyor musunuz? Bu Kore özentileri ben 5 sene önce lise okurken de vardı. Bir tane kız sürekli bunları dinliyordu. Kore'ye gideceğim diye tutturmuş ailesini sinir krizine sokmuştu okuldan bile alıyordu ailesine bunu yapanlar bize ne yapmazlar. Bakın girin kızların yoğunluklu olduğu forumlara hep şu yazar. Kore'ye gitmek istiyorum ailem izin vermiyor.
Yengeniz de eski fanlardan da onu kurtardım oradan biliyorum.

K-POP'dan nefret ediyorum kitlesinden de nefret ediyorum hele o Kore özentisi tayfadan. Hepsi ergen popüler kültür kölesi.

Hepsi maksimum 12 yaşında bir de k POP deyince "o k POP değil key pap" diyorlar dinledikleri müzikleri eleştirince onlar tam bir müzik gurmesi biz hiçbir şey bilmeyen kişi oluyoruz.

Sevmiyorum ve saygı duymuyorum.
Hocam işin kötü tarafı ne biliyor musunuz? Bu Kore özentileri ben 5 sene önce lise okurken de vardı. Bir tane kız sürekli bunları dinliyordu. Kore'ye gideceğim diye tutturmuş ailesini sinir krizine sokmuştu okuldan bile alıyordu ailesine bunu yapanlar bize ne yapmazlar. Bakın girin kızların yoğunluklu olduğu forumlara hep şu yazar. Kore'ye gitmek istiyorum ailem izin vermiyor.
Yengeniz de eski fanlardan da onu kurtardım oradan biliyorum.
Yengeyi kurtararak iyi yapmışsınız. Vatana millete hayırlı olsun. Bir kişiyi daha kanserlikten kurtarmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı