Kaan kazgan savaş cebeci kavgası

İğne ile et yığını olan cebecinin patates olması normal.
İğne olarak bahsettiğiniz steroidlerin kişiye sadece kas büyümesi verdiğini sanmak gibi bir yanılgı var herhalde. İğne ile et yığını olmak diye bir şey yok, steroidler kaslarınızı geliştirdiği gibi aynı zamanda size kas gücünde de artış veriyor.

Boş bir kavgaydı. Videonun başından beri izlerseniz savaş zaten ringe gelmesini ısrarla istiyor Kaan iplemiyor. Kaan'da savaşın beklemediği anda kurt kapanına alıyor. WWE gibi olsaydı muhtemelen sonuç farklı olacaktı. Yine de tebrik ederim 2 tarafıda biri sağlam dövdü diyeride açıklamasını olduğu gibi saygıyla yaptı. Birdaha böyle bir durum olmamasını isterim. Savaş hocanın ailesi var sonuçta keşke kaşınmasaydı.

70 kilo adamdan dayak yemem diyebilirsin ki bu o cüssene ve kas oranına göre gayet normal. Dövüş sporları ile ilginmeyen normal bir 70 kilo adam seni yenemez yüksek ihtimalle hatta belki karşında durmaya korkar fakat sen 70 kilo biri dünya şampiyonu olsa bile beni yenemez dersen böyle şeyler gelir başına. Savaş Cebeci Kaan'a yenilmedi, egosuna yenildi. Ayrıca evlisin ve 2 çocuğun var. O 2 çocuğun bu videoları görünce yaşayacakları travmayı düşünemiyorum. Umarım büyük bir ders olmuştur.

Tabii şunu da eklemek lazım. Kaan bir seçim yaptı. Lisansını yakıp büyük bir yanlış yaptı. 1-2 ay sonra seni kimse hatırlamayacak. İnfluencer olmak çok da iyi bir seçim olmadı be kaancım :D

Boş bir kavgaydı. Videonun başından beri izlerseniz savaş zaten ringe gelmesini ısrarla istiyor Kaan iplemiyor. Kaan'da savaşın beklemediği anda kurt kapanına alıyor. WWE gibi olsaydı muhtemelen sonuç farklı olacaktı. Yine de tebrik ederim 2 tarafıda biri sağlam dövdü diyeride açıklamasını olduğu gibi saygıyla yaptı. Birdaha böyle bir durum olmamasını isterim. Savaş hocanın ailesi var sonuçta keşke kaşınmasaydı.
Açıklamasını saygıyla yapmış demek. Keşke aynı saygıyı sokakta da gösterseydi. Dediği şeyleri yazamıyorum buraya malum

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230918_220334_Twitter.jpg
    Screenshot_20230918_220334_Twitter.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 96

Yeni konular

Geri
Yukarı