Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte bunlar bizim atalarımız primatlar. Zamanda yolculuk yaparak, geçmişe gitmeye gerek kalmadan, insan evriminin ta başına gidebiliyoruz bu canlıların sayesinde.

agacım 50 yaşındaki adamla niye atışırsın ki profesyonel sporcusun işte dövebileceğini de biliyorsun. Yaptığın resmen zorbalık bence. Önemli olan dövmek değildir, dövebileceğini bildiğin halde etik olanı yapıp konuyu kapatmaktır diye düşünüyorum hayırlı forumlar.
Sosyal medya işin içine karışınca işler biraz farklı oluyor hocam. İnsanlar iki tarafı da kışkırtıyor sonra olaylar alevleniyor. Ayrıca Savaş da kaç yaşına gelmiş adam hala olgunlaşamamış.

Videonun öncesini izledim. Savaş cebeci ringe çağırıyor, o sırada dalıyor bu Kaan. Ayrıca Kaan'ın tayfası silahlı. Videoda da var fotoğrafta da var silahlı mavi ceketli ve yerdeyken birisi de gösteriyor.

Savaş cebeci her türlü döverim diyordu, kuralsız kavga istiyordu. Yanına gelince ringe çağırdı çünkü milletin içinde dayak yemek onu rezil ederdi. Kaan 20 kere hadi demiş, ana bacı söveceğine gardını alııp başlasaydı çok küçük bir ihtimalle alabilirdi.

Ayrıca silahlı adamın Kaan'ın tayfası olduğunu nereden çıkardın? Orada toplananlar kavgayı izlemek için geliyor çünkü bu beklenen bir kavgaydı, Kaan yanında birkaç arkadaşını alıp araba ile gidiyor ve gördüğüm kadaryla o şahıs arabada değil.

Kendi adamlarıyla adamın etrafını çevirip alttan saldırmış. Savaş cebecinin 50 yaşında olduğunu da unutmayalım. Ringde olsa yine çocuk alırdı ama böyle bir şey yaşanmazdı en azından.

Bomboş olay. Savaş Cebeci'nin kaçıncı rezil oluşu. Kaan'da ayıp etmiş. Kendi kendine başla deyip girmiş alttan.

Çok yanlış düşünüyorsun videonun öncesinde Kaan 2 dk boyunca başla diyor gardını al diyor ben başlarsam hazırlıksız daldı diye laf atarsın gardını al diyor savaş orada kaana küfür ediyor Twitter'de var video izleyip öyle yorum yapın.

Kaan çok saçma davranmış ekip ile gitmeler karşındaki adamı dinlemeden saldırması ringe gitmeyi reddetmesi. Neticeye bakmak lazım tabii.
Ekibin silahlı olması normal karşılanabilir bence Cebeci'nin ekibinin boş olmayacağını varsayarak önlem almışlardır.

" Dayı " umrunda değilse bir taraftan bakarak olaya dahil olmayın. Ortada bir sokak dövüşü var ve sokak dövüşlerinde dövüşenleri korumak ve olumsuz duruma karşın hazırlıklı olmak için emanet taşıyan yancılar olur. Üstelik söz konusu resmi bir profesyonel dövüşçü, tabi ki de hazırlıksız gelmeleri muhtemel değil.

Olay zaten gereksiz, ama buradaki büyük etken Savaş Cebeci'nin hardcore bir cahil olması. Başkasının sorunu değil.

Kim sallar "sokak dövüşü" muhabbetini sanırsın burası Amerika ve herkesin taşıma ruhsatı var. Bir taraf sporcuysa diğeri de kendini antrenör vb. olarak tanımlıyorsa sizin yeriniz salonda dövüşmektir. Böyle zibilyon tane örneğini görürsün yurtdışında da. Birbirlerine meydan okurlar giderler salona.

Bir de bunlar en başından beri "sokak dövüşü yapacağız" diye mi anlaştılar? Benim duyduğum salona çağırıyordu Savaş en son. İkisi kendi arasında sokakta kapışacağız diye önceden konuştularsa orasını kaçırmışımdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı