Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda başka video

Savaş cebeci zaten iğne kullanmaya başladığı, dramalara girdiği dönem takip etmeyi bırakmıştım öbür eleman kim onu bile bilmiyorum ama sırf videoyu izleyerek şunu diyebilirim öbür eleman hem spora yakışmayan bir ahlaksızlık sergilemiş hem de karaktersizlik sergilemiş. Eli havada olan, konuşan adama öyle "başla" deyip saldırıp dövünce adam olunmuyor. O zaman bende bacağına sıkıp ağzını burnunu dağıtayım öyle saçmalık olur mu ?

Edit:Videonun kesilmemiş halini izledim. 80 kilo eleman yaklaşık 20 saniye hadi dövüşelim ne bekliyoruz hadi hadi diyor Cebeci ise kolunu kırarım senin öyle böyle atar gider yapıyor. Kısaca dayak yemeyi hak etmiş.

Son düzenleme:
MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan ve Fitness koçu Savaş Cebeci, sosyal medyada atışarak birbirlerini düelloya davet ediyorlardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu iş prime dönüştü onlar için kavgada etmezler 1 haftadaha devam eder.

Dövüşün ilk dakikasını Kaan Kazgan'ın Instagram'ından izledim. Kavga başlar başlamaz bitmiş aslında. Öte yandan kendine Profesyonel mma dövüşçüsü diyen bir adamın böyle bir olayla uğraşması üzücü bir durum.
Savaş cebeci zaten iğne kullanmaya başladığı, dramalara girdiği dönem takip etmeyi bırakmıştım öbür eleman kim onu bile bilmiyorum ama sırf videoyu izleyerek şunu diyebilirim öbür eleman hem spora yakışmayan bir ahlaksızlık sergilemiş hem de karaktersizlik sergilemiş. Eli havada olan, konuşan adama öyle "başla" deyip saldırıp dövünce adam olunmuyor. O zaman bende bacağına sıkıp ağzını burnunu dağıtayım öyle saçmalık olur mu ?
Öbür eleman kendi biosuna Professional mma fighter yazmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı