Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuç aynı olurdu ama bir anda başla deyip girmesi hiç adil değil.

Aynen hocam, dediğiniz çok mantıklı! Kaan'ın 1 gün boyunca savaşın dediklerini dinlemesi lazımdı annesine hakaretlerini, tehditlerini dinlemesi lazımdı. Kaan kazgana lanet olsun.

İşine gelmeyince tabii farklı farklı cevaplar veriyorsun.

Üstadım Kaan bey 10 defa hadi dövüş hadi gardını al diyor fakat Savaş bey ise adamın anasına sövmekle ve atar giderle uğraşıyor adam dayak yemeyi hak etmiş sonuç olarak.

Hakaretler adamın umurunda bile değil ki.

Hadi başlayalım hadi başlayalım dedi Kaan. Savaş küfür edip durdu. Kim ne derse desin gayet adildi. Savaş yediği dayağı hak etti.

Savaşın kaana ana bacı sövmesi çok mu adildi hocam, Kaan terbiyesini bozmadı.

Tamam o zaman fitnessla ilgilendiğin için fittnesscı adama sempati duyup sempatizanlık yapma 50 kilo farktan bahsediyoruz, milletin üzerine yürümek ve Kaan'ın anasına sövmek yerine kavga etmeye hazırlansaymış davetiye mi yollayacaklar?

Siz boş verin bu arkadaşı hocam, kendisi popcorn fanı ve şeriatçı, kabullenmez öyle kolay kolay, bende vücut geliştirmeyle uğraşıyorum fakat sempati vs duymuyorum objektif bakıyorum, gidip MMA şampiyonu olmuş adama cüssenden dolayı kafa tutarsan olacağı budur, hâlâ savunanlar var bir de şaka gibi.

Kaan, Savaş ile boğuşurken bir yandan da Savaş'ın kafasının arkasındaki taşları temizliyordu. Birde bu açıdan bakın.

MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan ve Fitness koçu Savaş Cebeci, sosyal medyada atışarak birbirlerini düelloya davet ediyorlardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Barbarca ve inanılmaz Arap bir davranış. Buna prim veren ergenler de hayatların sonuna kadar Afgan ve suriyelilerle yaşamayı hak ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı