Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci anlaşmışta olabilirler. Muhtemelen asıl 50.000 doları Kaan, Savaş'a verdi ve sırf böyle dayak yiyip gündem olmaya çalıştı. Bu ihtimalde çok gerçekçi geliyor bana. Zaten birkaç aya bu olayda unutulup gidecek. Savaş Cebeci en fazla birkaç bin takipçi kaybeder sonra yine saçma sapan videolar çekmeye devam eder.

Haber değeri bile yokken bu olayın Türkiye'de bu kadar tartışılması ve bu konunun bu kadar fazla yorum, görüntülenme almış olması.. epey üzücü.

Videoyu dikkatli izlememişsin demek ki, war cebeci ring diyor evet ama orada hakemlik yapan elemanda ring dolu diyor, ringe gitseler dolu diye maç yapamayacaklardı war cebeci yine tüğecekti oradan, gard almadan saldırmış evet ama gard alsa dahi yine aynı sonuç olacaktı.
Gard alsa da aynısı olacağını nereden biliyorsun? Haşa sen Allah mısın? Demek ki karakterin, erkekliğin buymuş. Kendinden 20 yaş büyük bir insana birden saldırmayı savunuyorsun.

Üstadım Kaan bey 10 defa hadi dövüş hadi gardını al diyor fakat Savaş bey ise adamın anasına sövmekle ve atar giderle uğraşıyor adam dayak yemeyi hak etmiş sonuç olarak.
Kaan dövüş diyor da Savaş Hoca da ringe gidelim diyor. Hadi başla deyip saldırmak erkeklik değildir.

Gard alsa da aynısı olacağını nereden biliyorsun? Haşa sen Allah mısın? Demek ki karakterin, erkekliğin buymuş. Kendinden 20 yaş büyük bir insana birden saldırmayı savunuyorsun.

Kaan dövüş diyor da savaş hoca da ringe gidelim diyor. Hadi başla deyip saldırmak erkeklik değildir.

Milletin anasına sövmek erkeklik midir hocam?

Kaan dövüş diyor da savaş hoca da ringe gidelim diyor. Hadi başla deyip saldırmak erkeklik değildir.

Kendine 20 yaş küçük insanlar dalga geçmek, küfür etmek falan iyi hoş 😃

Savaş 1-2 yumruk sallayana kadar Kaan onu yere serer gard alsa bile. Kocaman adamı yenmen için yere atman lazım, bacakları uzun Savaş'in dezavantajları çok fazla. Bunları görmek için Allah olmaya gerek yok dostum.

Kaan kazgan ile savaş cebeci anlaşmışta olabilirler. Muhtemelen asıl 50.000 doları Kaan, savaş'a verdi ve sırf böyle dayak yiyip gündem olmaya çalıştı. Bu ihtimalde çok gerçekçi geliyor bana. Zaten birkaç aya bu olayda unutulup gidecek. Savaş cebeci en fazla birkaç bin takipçi kaybeder sonra yine saçma sapan videolar çekmeye devam eder.

Belki olabilir hocam çünkü cebeci de öyle çıkıp dayak yiyip yok erdemliydi helal olsun yendi demez hepimiz nasıl bir adam olduğunu biliyoruz video da gördük hep çıkıp ona buna laf sallıyor, sataşıyor. Düşününce de yani bu adamın hayatı var zaten 1 hafta sonra yine Amerika'ya gidip arabada öyle böyle olsa şöyle yapamazsınız gibi saçma sapan videolar atacak. Bilemiyoruz ama imkansız da değil.

Hocam ciddi misin sen? Silahla şaka olmaz. Ben bile dolu silah poligonda bile aman patlar aman kaza olur diye kolay kolay çıkarmam. Siz bu işi gta 5 mi sanıyorsunuz? Öldürürüz hastanede doğar kafasında mısınız? Ayrıca adam ringe çağırıyor zaten? dalga mı geçiyorsunuz?
Dayak yiyeceğini anlayınca ringe çağırıyor.. Rezil olacağını anlayınca ringe çağırıyor.. 3 farklı silahım var hepsinin de işlevi farklı tahmin etmeyeceğiniz kadar silahla yüz göz olmuşumdur. Ama yine de söyleyeyim yorumum kıyafet mevzusunaydı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı