Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler bütün yorumları okudum siz Savaşın taktiğini anlamamışsınız, Kaan resmen ergenlik yapıp tongaya düşmüş, ilk olarak Kaan dövüş başlamadan saldırıyor ve iyi bakın bir tane bile vurmuyor Savaş, vuramıyor değil vurmuyor, yasal süreç başladığında Savaş, Kaanın donuna kadar alacak ve bunu haftalarca videolarında paylaşacak.
Kendi adres verdiği videoları var, kavgaya gireceğini biliyor zaten.

Kaan önünü kesiyor tayfasıyla. Zaten Kaan'ın yanındaki şahıslar silahlı dikkatli izlersen.

TW de bütün videoları izledim hatta binadan çeken bir kişinin videosunu da izledim fakat dediğini göremedim. Hatta Kaan'in Savaş'a bir şey olmasın diye yerdeki taşları attığı bir video dahi var.

Olaya bakış açınız sınırlı, farz edin Savaş hoca Kaanı indirdi ve boğaz kilidine aldı, silahlı adamlar ne yapacaktı bana bunun cevabını verirseniz sevinirim.

Sıkacaklardı veya silaha sarılacaklardı zaten. Bunu savunduğum yok. Ancak Savaş da ordu toplayıp aynısını yaptı. Pek fark yok aralarında.

Olaya bakış açınız sınırlı, farz edin savaş hoca Kaan'ı indirdi ve boğaz kilidine aldı, silahlı adamlar ne yapacaktı bana bunun cevabını verirseniz sevinirim.

Ya silahlı adamlar cebecinin arkadaşlarıysa Kaan'ın adamı diye bir kanıt yok ki ayrıca sokakta gören gelmiştir o kavgaya. Birda Kaan geliyor diye story attıpında silahlı diye gözüken şahılar arabada yok yani dediğin düşük ihtimal.

Beyler bütün yorumları okudum siz Savaşın taktiğini anlamamışsınız, Kaan resmen ergenlik yapıp tongaya düşmüş, ilk olarak Kaan dövüş başlamadan saldırıyor ve iyi bakın bir tane bile vurmuyor Savaş, vuramıyor değil vurmuyor, yasal süreç başladığında Savaş, Kaanın donuna kadar alacak ve bunu haftalarca videolarında paylaşacak.
😂😂😂😂
Aynen hocam Savaş o küfürlerden, kışkırtmalardan sonra dava açar. Donuna kadar da alır. Siz nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz acaba. Ayrıca Savaş vurmaya çalışmış ancak onu bile becerememiş. Nefessiz kaldım diye yalvarmaya başlamış.

Hocam tek araba ile gittiğini nereden biliyorsunuz ve savaş hocanın tayfadan biri olsa niye dokunmayın deyip silah ile tehdit etmeye kalkışsın?

Bu adamlar gitmeden önce haber atıyor sosyal medyaya, konumları belli yerleri belli. Giden gidiyor işte Kaan kavgaya giderken 2 araba gidecek adam değil, takip ediyorum kendisini biliyorum nasıl birisi olduğunu az çok.

Ya silahlı adamlar cebecinin arkadaşlarıysa Kaan'ın adamı diye bir kanıt yok ki ayrıca sokakta gören gelmiştir o kavgaya. Birda Kaan geliyor diye story attıpında silahlı diye gözüken şahılar arabada yok yani dediğin düşük ihtimal.

Kanıt var. O adamlar Kaan'ın adamı besbelli. Savaş onlara da tehdit savuruyor.

Savaşın kendisi zaten sokakta istedi videolarda ben bu çevredeyim diyor ringge gel falan demiyor ayrıca Kaan'ın profesyonel olduğu alan ring zaten ringde olsa daha kötü olurdu savaş için bu bariz şekilde ortada.

O zaman tamam ama Kaan'ın bu yemi yutmaması gerekirdi. Bak burada Kaan'ın yerinde olsan yapılması gereken şudur;

Sosyal medyada istediğini sallasın sen olgunca zaman ve mekanı ayarlamasını söyleyeceksin herhangi bir salonda. Alacaksın varsa koçun ya da 2-3 arkadaşını normal şekilde gideceksin. Hatta sosyal medyada gün ve saati vereceksin izlemeye gelecek seyirciler için, şenlik ortamı oluşacak.

Bu saatten sonra da ayak mı yapıyor, salon dolu mu diyor, arkasında 20 tane adam mı var hepsi onun sorunu olur.

Hocam normal şartlarda size katılırdım fakat savaş kavgadan hemen önce ekip üyelerine ve kaana ana bacı küfür ediyor yediği dayağı sonuna kadar hak etmiş ayrıca yanına 10 tane çocuk alıp sokakta konum atan da savaş beydi.

Ondan öncesini bilmiyorum ben yaşanana göre yargılıyorum.

Hani profesyonel bir sporcu yakışır bir durum değil.

Burada yapılması gereken şey her ne kadar küfür edilmiş olsa da Ring'e çıkış adamakıllı bir dövüş sunmaktı insanlara.

Burada yok o haklı şu haklı demiyorum. Böyle bir kavganın olmaması yerine düzgün bir dövüş olmalıydı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı