Diğer Kabasakal Xbox Game Pass 100 TL

Nickname değil, direk mail değiştiremiyorsunuz. Ayrıca hesabın şifresi sahibi tarafından değiştirilebiliyor, çalıntı hesaplar bunlar.

Mantıklı değil yani, garanti veriyor ama nereye kadar? Sürekli değişti yenisini al değişti yenisini al olmaz.

Çalıntı hesaplar değil yanlış bilgi vermeyin bu yıllık veya sınırsız hesapları adamlar kendi açıyor aylık veya yıllık düzenli şekilde ödüyor bu hesapları da birden fazla kişiye veriyor zaten EA Play üzerinden oynanan oyunları Online olarak oynayamıyorsunuz ama Xboxdaki oyunların bazılarını Online oynayabiliyorsunuz.

Çalıntı hesaplar değil yanlış bilgi vermeyin bu yıllık veya sınırsız hesapları adamlar kendi açıyor aylık veya yıllık düzenli şekilde ödüyor bu hesapları da birden fazla kişiye veriyor zaten EA Play üzerinden oynanan oyunları Online olarak oynayamıyorsunuz ama Xboxdaki oyunların bazılarını Online oynayabiliyorsunuz.
Hayır çalıntı hesaplar. Peki neden hesap değiştirme veya şifre değişme sorunu oluyor? Yanlış bilgiyi ben mi veriyorum? 🤣

Hayır çalıntı hesaplar. Peki neden hesap değiştirme veya şifre değişme sorunu oluyor? Yanlış bilgiyi ben mi veriyorum? 🤣

Çalıntı hesap olarak da satan var benim dediğim şekilde de satan var ama sınırsız veya yıllık hesap satanlar ve garanti verenlerin kendi hesapları oluyor şifre girmiyorsunuz bile adamların epostasına kod gidiyor direkt size söylüyorlar sonra istediğiniz gibi kullanıyorsunuz bazen hesaba birden fazla kişi girdiği için kendiliğinden çıkabiliyor yine desteğe yazıyorsunuz aynı şekilde kod atıyorlar giriyorsunuz garantisi olduğu için çalıntı hesap olsaydı kod atamazlardı çalıntı olsa hesabı çalınan kişi kartını iptal ederdi.

Nasıl kullanildigi belli degil. Ilk hesapta mi kullaniliyor sadece, aktif uyelikte gecerli mi degil mi? Uyeligin bitmis mi olmasi lazim? Hicbirinin cevabi yok. Almasini onermem kimsenin

Yeni konular

Geri
Yukarı