Diğer Kabasakal Xbox Game Pass 100 TL

Arkadaşlar bu satıcının Instagram reklamı önüme çıktı. Biyografisinde Xbox'dan bağımsız olduğu yazıyor. Yani orijinal satıcı değil, haberiniz olsun.

Garip ama verdiği kod çalışıyor
Garip olacak bir durum yok ki hocam bu zamana kadar başka yerlerde satılan kodlar resmi xbox tarafından satılmadı ki zaten, satıcı resmi değilse bile kabasakal güvenilir bir site. İlla resmi satıcı satacak diye bir durum yok. Satıcının resmi olup olmadığını da henüz net bilmiyorum mesaj atacağım kabasakal üzerinden.

Garip olacak bir durum yok ki hocam bu zamana kadar başka yerlerde satılan kodlar resmi xbox tarafından satılmadı ki zaten, satıcı resmi değilse bile kabasakal güvenilir bir site. İlla resmi satıcı satacak diye bir durum yok. Satıcının resmi olup olmadığını da henüz net bilmiyorum mesaj atacağım kabasakal üzerinden.
Kanka bence resmi satıcı. Firmaların Xbox gamepass kampanya kodları sadece yeni hesaplarda çalışıyor. Bu kod daha önce gamepass alınmış hesaplarda da aktif oluyor.

Merhaba arkadaşlar bahsettiğiniz satıcı benim. Yanlış anlaşılmalara neden olduğundan mağaza ismimi değiştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif üyeliğim temmuza kadar devam ediyor kod satın alsam üyeliğim bitince mi kullanabileceğim, üzerine eklenme gibi bir durum yok yazışmalardan anladığım kadarıyla. Böyle midir hocam?

Aktif üyeliğim temmuza kadar devam ediyor kod satın alsam üyeliğim bitince mi kullanabileceğim, üzerine eklenme gibi bir durum yok yazışmalardan anladığım kadarıyla. Böyle midir hocam?

Evet bitince kullanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bahsettiğiniz satıcı benim. Yanlış anlaşılmalara neden olduğundan mağaza ismimi değiştirdim.

Usta ne yaptın sen bu kodları nereden buldun :D Xbox Game Pass keyleri üreten sunucuya keylog falan mı yedirdin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı