Kabataş Erkek Lisesi - Tofaş Fen Lisesi - İstanbul Erkek Lisesi

5 Ekim 2023

Decapat
Daha fazla  
Üç okulda da yurtta kalıcam yurtdışında okumak gibi bir planım henüz yok. Bu yüzden İstanbul Erkek Lisesinden bir tık uzaklaştım ayriyetten Bursa'nın bir ilçesinde yaşıyorum.

Kabataş denize sıfır neredeyse, ben olsam onu tercih ederdim. Yurt ve diğer işlemlerle alakalı bir bilgim yok ama lise zamanlarında bende başka bir şehirde pansiyonda kalmıştım bu yüzden şunu biliyorum ki yurtta kalacağın için giderin az olur.
"Lise Defteri" dizisi burada çekilmişti.

Üç okulda da yurtta kalıcam yurtdışında okumak gibi bir planım henüz yok. Bu yüzden İstanbul Erkek Lisesinden bir tık uzaklaştım ayriyetten Bursa'nın bir ilçesinde yaşıyorum.
Üç tane soru var:
1-Fen lisesi mi yoksa anadolumu?
2-İngilizcemi ,Almancamı?
3-Aynı şehirmi başka şehirmi?
Bu sorulara yanıt verirseniz en uygun okulu önerebilirim.

Üç tane soru var:
Bu sorulara yanıt verirseniz en uygun okul

Üç tane soru var:
Bu sorulara yanıt verirseniz en uygun okulu önerebilirim.
Ztn özellikle Kabataş'ın Almanca olması beni etkiliyor 2 tane yabancı dilimin olması açısindan ayriyetten ben sözelden nefret eden bir sayısal öğrencisiyim ancak kabataşa gidip almancaya sahip olmaya değeceğini düşünüyorum şehir konusunda dediğim gibi Bursa'ya 80 km uzaklıkta olan bir ilçede yaşıyorum yani tofaşa gidersem aileme yakın olucam ama yinede yurtta kalıcam

Sanırım o yurtta Üsküdarda.Yani farklı kıtadalar.

Ben olsam her türlü İstanbul Erkek gerek projeler gerek 11.sınıfta bazı öğrencileri Almanya'ya göndermesi.
İşte benim Almanya'ya gitmek gibi bir hedefim henüz yok onun yerine buradaki en iyi üniversitelerde okumayı düşünüyorum

Bahçeşehir FenTek'i tavsiye ederim. %100 burs alır mısın emin ddğilim ama. Yurt konusunda da yardımcı olurlar anlaşmalı yurtları var.

Geri
Yukarı