Kablo değişimi sonrası hat değerleri

Benim şu an arayüze göre Max 19 Mbps alabilirim gösteriyor. Ama altyapı sorgulama sitelerinde 38 Mbps diyor. Ankastreden evime gelen kablo çok eski ve bazı yerlerden açılmış 2 3 senelik kablo. Bu kabloyu CAT 6 kablo ile değiştirsek Max. Kaç hız alırım?

Bende de aynı sıkıntı var 64 Mbps diyor altyapı siteleri ama arayüzde Max 37Mbps diyor
Benim şu an arayüze göre Max 19 Mbps alabilirim gösteriyor. Ama altyapı sorgulama sitelerinde 38 Mbps diyor. Ankastreden evime gelen kablo çok eski ve bazı yerlerden açılmış 2 3 senelik kablo. Bu kabloyu CAT 6 kablo ile değiştirsek Max. Kaç hız alırım?

Bende de aynı sıkıntı var

Bende de aynı sıkıntı var 64 Mbps diyor altyapı siteleri ama arayüzde Max 37Mbps diyor
İç tesisatınızı yenilemenizde fayda var.
Benim şuan arayüze göre max 19 mbps alabilirim gösteriyor. Ama altyapı sorgulama sitelerinde 38 mbps diyor. Ankastreden evime gelen kablo çok eski ve bazı yerlerden açılmış 2 3 senelik kablo. Bu kabloyu cat 6 kablo ile değiştirsek max. Kaç hız alırım?
Hat değerlerinizi atar mısınız?
Kablo 20 senelik telefon kablosu
Hat değerlerinizi ve altyapınızın desteklediği hızı sorgulayıp atar mısınız?

1605502458606.png

Bu hat değerlerim

1605502544042.png

Bu da altyapı sorgulama

1605502668149.png

Başlıkta da belirttiğim gibi iç tesisatımı CAT6 kablo ile değiştirdim ve hat değerlerim yaklaşık iki katına çıktı.
Sizlere bir sorum olacak ben bu değerler ile maksimum kaç Mbps hız alabilirim? (Altyapım 69 Mbps destekliyor)

Bu değişime yaklaşık olarak ne kadar harcadınız? Bende değiştirmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı