Kablonet 100 güldüren tarife alınır mı?

TurkNet vs KabloNet

• TurkNet Kal

Oy: 11 52,4%
  • KabloNet

Oy: 10 47,6%

• Oy verenlerin toplamı
    21

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Şu an VDSL 2 altyapısı ile birlikte TurkNet kullanmaktayım 3 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Aldığım hızlar ise 75 Mbps download 7 Mbps upload. Binada Kablonet fiber altyapısı var sizce alınır mı? Pind değerleri nasıldır? Özellikle CS:GO ping değerleri benim için önemli. 100 güldüren tarifesini almayı düşünüyorum 100 Mbps download 5 Mbps upload veriyor istersek upload hızını ekstra ücret ile 10 kadar çıkabiliyor fakat upload benim için önemli değil benim için önemli olan ping değerleri ve download hızları Kablonet 19:00 - 24:00 saatleri arasında 100 Mbps hız 24 Mbps düşüyor sizce TurkNet kalınmalı mı Kablonet geçilmeli mi?

Dosya Ekleri

• Inkedtürknet_LI.jpg
    Inkedtürknet_LI.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 43
Ben Kablonet kullanıyorum dediğiniz paketten gayet memnunum. Ama taahhütsüz bir firmadan taahhüt altına girmek zor olabilir.

Hocam çok sık taşınan biri ya da internet değiştiren bir değilim taahhüt benim için o kadar önemli değil. Kablonet kullandığınızı söylemişsiniz hız sonuçlarını paylaşabilir misiniz? (ID gizlemeyi unutmayın) bir de CS:GO ping değerlerini paylaşma şansınız var ise çok sevinirim.

Şu an VDSL 2 altyapısı ile birlikte TurkNet kullanmaktayım 3 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Aldığım hızlar ise 75 Mbps download 7 Mbps upload. Binada Kablonet fiber altyapısı var sizce alınır mı? Pind değerleri nasıldır? Özellikle CS:GO ping değerleri benim için önemli. 100 güldüren tarifesini almayı düşünüyorum 100 Mbps download 5 Mbps upload veriyor istersek upload hızını ekstra ücret ile 10 kadar çıkabiliyor fakat upload benim için önemli değil benim için önemli olan ping değerleri ve download hızları Kablonet 19:00 - 24:00 saatleri arasında 100 Mbps hız 24 Mbps düşüyor sizce TurkNet kalınmalı mı Kablonet geçilmeli mi?

Gecmen saçma zaten insan bilgisayari vs. en cok gece kullanir akşam yani aksamlari 24 mgbit mi 75 mi almak daha mantıkli ben 24 saat 75 mgbit almak isterdim. Kal bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı