Kablonet AKS hakkında ne düşünüyorsunuz ?

onuuracarr

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakında taşınacağız ve bunun için internet sağlayıcısı ve kampanya arayışına düştüm. Kablonet müşteri temsilcisiyle konuştuğumda Akıllı Sınırsız (AKS) tarifelerden bahsetti. Birini örnek vereyim normalde 100 mbps internet 19.00-24.00 saatleri arasında 24 mbps hıza düşüyor. Normalde 5 mbps upload yine aynı saatler arasında 2 mbps hıza düşüyor. KabloTv içerikleride var onları tam hatırlamıyorum. İkisi birlikte 89,99₺. Ne düşünüyorsunuz ? Sizce kullanılır mı ? Başka önereceğiniz tarife var mı ? Not: Kablonet ve Vodafone fiber altyapısı var. Diğer ISS’lerin VDSL2 altyapısı var.

Kablo net içeriklerini bilmiyorum ama ben de 1 hafta önce türknet bağladım. 35 mbps 64 tl. Tahütsüz ilk ayda ücretsiz sanırım. Baya güzel hız düşmesi felan yok. Düşünebilirsin.

Kablonet kullanıyorum. Alt yapı yenilenmesi nedeniyle 1-2 aydır sürekli internet gidiyor. 1987'nin altyapısıymış. 2 yıl boyunca devam edecekmiş bu çalışma. Kablonet'in teknik servisi iyi ama Turknet tavsiye ederim

Akm kalkmış olabilir ama yeni abone olacaklar eminim hissedememiştir hala. Ama diğer firmaların yaptığı soygun düşünülünce bana biraz daha makul geldi. Türk telekomdan 24mbit sabit kullanıyorum 71tl.

Turknet tavsiye etmek isterim. Her sorunda bizzat arayıp çözüldü mü devam ediyor mu kontrol ediyorlar. Arıza kaydı bıraksan hemen geliyorlar. Türk Telekomu arıyorsun geliyorlar yok modem şöyle kablo tesisatınız böyle diyip gidiyor.

Ama dediğiniz gibi fiber altyapısı yoksa Kablonetin de iyi olduğunu duyuyorum.

Günün 19 saati 100 mbps hız veriyorlar bina ve altyapı yeni, sanırım benim için en uygunu Kablonet. Türknet’in VDSL2 altyapısı bulunuyor sadece, fiber daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yakında taşınacağız ve bunun için internet sağlayıcısı ve kampanya arayışına düştüm. Kablonet müşteri temsilcisiyle konuştuğumda Akıllı Sınırsız (AKS) tarifelerden bahsetti. Birini örnek vereyim normalde 100 mbps internet 19.00-24.00 saatleri arasında 24 mbps hıza düşüyor. Normalde 5 mbps upload yine aynı saatler arasında 2 mbps hıza düşüyor. KabloTv içerikleride var onları tam hatırlamıyorum. İkisi birlikte 89,99₺. Ne düşünüyorsunuz ? Sizce kullanılır mı ? Başka önereceğiniz tarife var mı ? Not: Kablonet ve Vodafone fiber altyapısı var. Diğer ISS’lerin VDSL2 altyapısı var.

Ben 17 senedir kablonet kulanıcısı olarak 100 den 25 e o saatlerde düşmesi sorun değilse hiç düşünme derim. sana verilen fiyat kablotv dahil olan fiyattır. Yani çok uyguna geliyor. Arkadaşın bahsetigi yenileme işlemi bütün bölge için söylenmişdir zamanında bizim bölgede yapılmışdı 15 gün filan sürmüştü. senin etrafında kulanan varsa sor yinede. Sorun yoksa altyapısı fiberdir sadece çok yakınında olan kablonet merkez kutusundan eve kadar bakırdır hız sabitdir gün içinde düşme kopma olmaz varsa basit apartman girişindeki kutuda sinyal ayarlanması yapılır sorun kalmaz. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı