KabloNet Kullanılır mı?

Hungur

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba Samsun'da oturuyorum. KabloNet kullanmak istiyorum. TTNet kullanıyorum şu anda. 28.11.2018'de bitecek taahhütü. Sizce hangi internet şirketini kullanmalıyım, tavsiyeniz neler? Bir de KabloNet kullanmak istiyorum. Kullanan varsa memnun mudur yazarsa sevinirim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet güzel bir firma fakat gerek fiyatlar olsun gerek kota konusu olsun. Biraz canımı sıktılar. TurkNet firmasına geçtim. Sıkıntım olmadı. Ama ben hız ve teknik ekip çok iyi olsun isterim dersen kullanılır.

TTNet, Superonline kullanmış biri olarak söylüyorum. Eğer KabloNet altyapınız varsa hiç düşünmeden tercih edin. 25Mbit'e "kadar" olan hızım 27Mbit'lerde dolaşıyor ve çok nadir düşme yaşıyorum. Onun dışında herhangi bir sorun olunca taş çatlasa 1 saat içinde hallediyorlar. Kablolarda sorun varmış aradım adamlar 6 saat içinde ekip göndereceğiz dediler ve 15 dakika sonra gelip hallettiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı